Wpis z mikrobloga

  • 390
Biedronka przy ul.Gajcego w #czestochowa, zdjęcie robiłem przy 2 pracownicach, jak zapytałem czy to odgórny nakaz zastawiania wyjść ewakuacyjnych to powiedziały wprost, że po po prostu nie mają miejsca gdzie stawiac. Gdy zapytałem co np. w przypadku pożaru to jedna z Pań powiedziała, że te drzwi i tak są zamknięte... #ewakuacjaboners #biedronka
Pobierz
źródło: comment_qzlilXFRn5QTCJHmz20CcIWvud9EXu0P.jpg
  • 20
powiedziała, że te drzwi i tak są zamknięte...


@uhceiP: No i właśnie obawiam się, że te drzwi ewakuacyjne są pozamykane nie tylko w Biedronkach, ale dosłownie wszędzie. Na pewno nie da się wychodzić np. drzwiami ewakuacyjnymi w Silesia City Centre, parę razy się dałam nabrać. Trzeba drałować jakieś 100 metrów dalej do głównego wejścia. Ktoś zna jakąś podstawę prawną, na którą można się powołać w przypadku zamkniętych (a niekoniecznie zastawionych) drzwi
@Boros: @lintfree: @HT-Ron:

Przekazuje tylko co powiedziały mi Panie pracownice po tym jak zapytałem o sytuację w przypadku pożaru, czyli wychodzi na to, że pracownicy sklepu nie wiedzą nawet jak takie drzwi działają.

p.s. Panie to były dwie rodowite Polki ;)
jak zapytałem czy to odgórny nakaz zastawiania wyjść ewakuacyjnych to powiedziały wprost, że po po prostu nie mają miejsca gdzie stawiac


@uhceiP: To nie jest wina pracownic, że kierownictwo #!$%@?.