Wpis z mikrobloga

@smieszkins:

XXI wiek a koles na weselu pyta sie mojego niebieskiego czy moze ze mną zatańczyć zamiast mnie o to zapytać. Prychłam srogo, ze z moim panem i władcą gada najpierw ale co kolesie mają w glowie to ja nawet nie....


To powinna być definicja parweniusza/chama na salonach, czy anegdotki o tym że człowiek ze wsi (umysłowej) wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy xD
@smieszkins: Mi się kiedyś zdarzyła taka sytuacja, że kolega spytał się mojego chłopaka czy może ze mną zatańczyć, ten się zgodził a ja odmówiłam i ten kolega bardzo się speszył, ale chyba miał świadomość tego, że mogę odmówić więc podejrzewam, że ten twój kumpel miał gdzieś z tyłu głowy, że możesz odmówić.
@smieszkins:

XXI wiek a koles na weselu pyta sie mojego niebieskiego czy moze ze mną zatańczyć zamiast mnie o to zapytać. Prychłam srogo, ze z moim panem i władcą gada najpierw ale co kolesie mają w glowie to ja nawet nie....


Tak edukacyjne: to jest zwykły savoir-vivre. Zostałaś potraktowana jak dama, zgodnie z konwenansami i jeszcze się oburzasz. Niezły szok cywilizacyjny, co ? xD

Jesteś żywym przykładem iż Kopciuszek to była