Wpis z mikrobloga

Pomóżcie, bo zabiłem smartfona :\ Samsung Galaxy S i9000 po dwóch dniach użytkowania padł, odpala się logo i jakieś loopowanie następuje. Logo się zapala, gaśnie, nic się nie dzieje. Wymowanie i wkładanie baterii nie pomaga. Włączyłem tryb DOWNLOAD kombinacją 3 klawiszy (bo ktoś mi powiedział, że to może pomóc) i jest komunikat

Downlading... Do not turn off Target


Co dalej? :( Napis nie znika, nic się nie poprawia, a ja jestem coraz bardziej wkuriwony. Kupiłem przez allegro, gwarancja jest ważna jeszcze miesiąc. Ale nie wiem czy mi przyjmą, bo mam ICE i jakiś mod (cyanmode).. w każdym razie nie znam się i potrzebuję jakiejś rady. Możecie mnie nakierować gdzie się z tym zwrócić? W smartfonach jestem zielony. @Andre3v: #smartfon #android #gsm #help
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parachutes: a co do ustawień dźwięku - ja je wybrałem słuchając muzyki na słuchawkach, więc jeżeli chcesz się tym pobawić, to też ich potrzebujesz i wybierz takie, które Ci najbardziej odpowiadają. A to, że bateria szybko padała przez reinstalacje to normalne. Poza tym trzeba poczekać ze 2 tygodnie po świeżej instalacji. Jeżeli nadal będzie z tym problem, to można pogrzebać na forum.
  • Odpowiedz
@krol_magnezu: To informuj jak będzie release :)

@Chudy_: Ja też słucham tylko muzyki na słuchawkach, inaczej jest wieśniacko, szczególnie w autobusie ;) Hej, ale u mnie godzinę dobrze wyświetla. Muszę wchodzić w konfigurację czasu?
  • Odpowiedz
@parachutes: dziwne... wygląda jakby zżarło część wewnętrzej SD kosztem pamięci wewnętrznej systemu (która jest de facto specjalnie wydzielonym obszarem wewnętrznej SD, ale nienaruszalnym przy podłączeniu USB). Jest źle spartycjonowana... Co na to poradzić, to nie wiem, bo nigdy nie musiałem partycjonować wewnętrznej pamięci.
  • Odpowiedz
co najwyżej postawisz znowu rom na nowo:P


@krol_magnezu: to umiem najlepiej :))) Sęk w tym, że partycjonowaniu powinna ulec pamięć wewnętrzna, a nie zewnętrzna. A w zasadzie repartycjonowaniu chyba. Nawet nie bardzo wiem na czym ten proces polega.
  • Odpowiedz
@krol_magnezu: Wszedłem w tryb recovery i ustawienia partition sd card, ustawiłem pamięć na 2048 i ext size 0. Zainstalowałem też dwie apki (fb i listę zakupów). Tyle zrobiłem. Mam wrażenie, że sprzedawca mi podrzucił zgniłe jabłko (czy jak to tam się mówi).
  • Odpowiedz
@krol_magnezu: Wiesz co, ja jeszcze raz przeszedłem cały proces i działa mi CM9. Jeśli znowu się wysypię to zmienię kernel lub zainstaluję wersję stabilną. W końcu nightly to nie jest nawet RC :)
  • Odpowiedz