Wpis z mikrobloga

Pomóżcie, bo zabiłem smartfona :\ Samsung Galaxy S i9000 po dwóch dniach użytkowania padł, odpala się logo i jakieś loopowanie następuje. Logo się zapala, gaśnie, nic się nie dzieje. Wymowanie i wkładanie baterii nie pomaga. Włączyłem tryb DOWNLOAD kombinacją 3 klawiszy (bo ktoś mi powiedział, że to może pomóc) i jest komunikat

Downlading... Do not turn off Target


Co dalej? :( Napis nie znika, nic się nie poprawia, a ja jestem coraz bardziej wkuriwony. Kupiłem przez allegro, gwarancja jest ważna jeszcze miesiąc. Ale nie wiem czy mi przyjmą, bo mam ICE i jakiś mod (cyanmode).. w każdym razie nie znam się i potrzebuję jakiejś rady. Możecie mnie nakierować gdzie się z tym zwrócić? W smartfonach jestem zielony. @Andre3v: #smartfon #android #gsm #help
  • 151
@Andr3v: A da się to tak zrobić, by nie stracić wgranych danych i dalej móc korzystać z ICS? Bardzo mi przypadł do gustu i podobno oficjalny soft jest wolniejszy i dużo gorzej konfigurowalny. :(
@Andr3v: Nie, ciągle nie wiem jak się do tego zabrać, a na forum androida mi tak objaśnili, że nic nie zrozumiałem.

Próbuję zrozumieć te instrukcje. I nie wiem jak zrobić, by wgrać tą wersję ICS najnowszą. Nie wiem czy mnie to nie przerośnie szczerze mówiąc. Masz jakieś gg? :)