Wpis z mikrobloga

Pomóżcie, bo zabiłem smartfona :\ Samsung Galaxy S i9000 po dwóch dniach użytkowania padł, odpala się logo i jakieś loopowanie następuje. Logo się zapala, gaśnie, nic się nie dzieje. Wymowanie i wkładanie baterii nie pomaga. Włączyłem tryb DOWNLOAD kombinacją 3 klawiszy (bo ktoś mi powiedział, że to może pomóc) i jest komunikat

Downlading... Do not turn off Target


Co dalej? :( Napis nie znika, nic się nie poprawia, a ja jestem coraz bardziej wkuriwony. Kupiłem przez allegro, gwarancja jest ważna jeszcze miesiąc. Ale nie wiem czy mi przyjmą, bo mam ICE i jakiś mod (cyanmode).. w każdym razie nie znam się i potrzebuję jakiejś rady. Możecie mnie nakierować gdzie się z tym zwrócić? W smartfonach jestem zielony. @Andre3v: #smartfon #android #gsm #help
  • 151
@stekelenburg: Dzięki :D Nawet nie wiesz jakie to uczucie po 3 dniach walki. Od 0 do bohatera! Ale nie martw się, pewnie jeszcze mi odmówi posłuszeństwa, więc wpis powróci znając życie :) Po prostu staram się go nie wyłączać. Ale czuję, że to tylko kwestia czasu...
@parachutes: no ja generalnie nie poszedlem z duchem czasu i dzis uzywam tej nokii co wrzucilem. Nie jakiś swiadomy wybor, po prostu ja wzialem, bo lezala w domu, a moj sie zepsul. Na smartfona tez poczekam az go dostane od kogos ^^
@stekelenburg: Ja dokładnie tak samo jak Ty do tego podchodziłem. Aż stwierdziłem, że zaszaleję, a co. Najlepsze, że się okazało, że to cholernie pożyteczne dziadostwo :) Nie tylko zabawka, bardzo ułatwia życie. @Andr3v: Jeszcze raz dzięki za pomoc w doborze modelu!
Presskr Ogłoszenia - Darmowe ogłoszenia drobne Ogłoszenia ofertę online. Szukaj reklamy Darmowe ogłoszenia o pracy, nieruchomości, Nieruchomości Sports Electronics Mobile i wiele więcejwww.presskr.com