Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie

Mam 23 lata, moja dziewczyna 24. Jesteśmy razem prawie 6 lat, mieszkamy 3.
Od ponad 2 lat moja dziewczyna się zaniedbała.
Rzadko się maluje czy ładnie ubiera. Przytyła też 10kg.
Wielokrotnie z nią rozmawiałem o tym że ja kocham i chciałbym aby wzięła się za siebie i wróciła do "formy". W cudzysłowie gdyż zawsze miała delikatnie więcej ciałka i to w niej lubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety. Nie ma czasu, nie chce się itp Wie że przytyła ale i tak dalej często je czekoladki,czipsy czy pizzę.
Nie mam może figury modela ale dbam o siebie. W zeszłym roku z powodu choroby przytyłem 10kg i przez cały rok chodziłem na siłownię aby zadbać o ciało. Dziewczyna nie chciała ze mną chodzić.

Najczęściej jak o tym wspominam reaguje płaczem, obrażaniem albo tekstem "wiem wiem biorę się za siebie ".
Kupiła karnet na siłownię i poszła tam raz a później co chwilę miała wymówki : bo okres, bo głową, bo noga itp

Kocham ją bardzo i chciałbym się jej oświadczyć albo boję się że "czym dalej w las " w związku to będzie gorzej...

Pogorszyły się relacje w związku głównie też z mojej winy gdy mam problemy w rodzinie.
Nie kochaliśmy się chyba z 1,5 miesiąca albo i dłużej. Nie pamiętam.

Niestety mniej pociąga mnie fizycznie, nie wiem jak jej to wprost powiedzieć . Boję się reakcji.
Ciągle ja kocham ale czy to dziwne że chce aby moja dziewczyna w wieku 24 lat była dla mnie aktrakcyjna ?
Wygląda jakby była w ciąży, sukienki nie założy, dużo spodnich za małych. Mówi że nie wie dlaczego tak przytyła.

Nie wiem co robić..różne myśli przychodzą mi do głowy.
Przyjaciele mówią że się czepiam, że przecież ja kocham itp...sa też inni którzy mówię żebym postawił sprawę jasno a jak będzie to dalej miała gdzieś to żeby się rozstać bo to nie ma sensu i ranimy siebie nawzajem.

Też zacząłem o tym myśleć, z jednej strony chciałbym z nią być ale boje się że nie zadba o siebie i wieku 30 lat będzie "typowa Grażyna" z 20kg nadwagi.

Może ktoś miał podoba sytuacje i podzieli się doświadczeniami..( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 302
@ImInLoveWithTheCoco: co do dwóch sytych posiłków się zgodzę, ale tylko wtedy, gdy ktoś sam uzna, że taki system bardziej mu pasuje. Ja też nigdy nie potrafiłam najeść się pięcioma małymi porcjami i chodziłam głodna, a trzy pasują idealnie.

Poza tym głodówki i dluzsze przerwy w jedzeniu mają właściwości prozdrowotne.


@ImInLoveWithTheCoco: kolego, ale do tego są głodówki zdrowotne pod okiem lekarza, nie domowe zaczerpnięte z forum motylków xD Takie głodówki odchudzające
@bellazi ej ale tak serio. Uważasz, że to w porządku, że ktoś o siebie nie dba? Je byle co, nie rusza się, tyje, podupada na zdrowiu? I jeszcze obraża się, kiedy partner próbuje pomóc - zachęca do ruchu, próbuje rozmawiać?
Mówisz, że nadwaga może być spowodowana chorobą - jak najbardziej. Ale czy to nie powód żeby to sprawdzić? A nie płakać, że coś się zrobi i tkwić w tej stagnacji?

Po co
@AnonimoweMirkoWyznania Niestety duża ilość kobiet taka jest, gdy już z nią jesteś to przestaje się totalnie starać, zaniedbują się i proszę się nie tłumaczyć, że wspomnienia są ważniejsze, bo zapuszczanie się pizza i chipsami to inna sprawa. Wiadomo, że nie kochasz tylko za wygląd, ale zakochaleś się w tej drobejnej kobiecie i widzisz jak zmienia się teraz i boisz się co będzie za 10 lat. Wlasnie się kończy was związek skoro Cię
@noothingg kwestia priorytetów albo słaba organizacja... Można by na przykład bronić swojej wagi tutaj czekając aż pomalowane paznokcie wyschną... Chociaż pewnie zaraz będzie komentarz że tylko naturalne i niepomalowane są piękne i naturalne. Jestem zafascynowana wykopem
@NieRozumiemIronii: Oczywiacie ze jak bedziesz jadl wiecej kcal ze zdrowego jedzenia niz potrzebujesz to przytyjesz, dlatego chodzi o zmiane nawykow zywieniowych tak aby jednak jesc mniej. Jako ze cwicze od kilku lat regularnie to ciagle jestem albo na masie albo na redukcji, wiec raz tyje raz chudne i doskonale wiem ze jest to banalna sprawa.
@lubielizacosy: widzisz - takie laski czesto leca w #!$%@?. I tez slyszałem #!$%@? o wielu posilkach bo metabolizm. Moze normalny czlowiek mogłby jesc 4 male posiłki - ale nie loszka ktora w ogole nad soba nie panuje. Dlatego tez dwa posilki - brzuch jej sie kurczy przez nie jedzenie 8/16 - wiec nawet jak by chciala przyciac cos na tych dwoch posiłkach, to nie da rady.
@Nidor: @krootki: na
Teraz zmiana ze względu na wagę, za 20 lat zmiana na młodszą, potem na kolejną młodszą i tak to się toczy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Już 6 tygodni bez zaruchania, jeżeli tak dalej będzie (jeszcze kilka tygodni), że Cię niemalże nie zgwałci, to moim zdaniem może oznaczać, że Ty jej też już nie pociągasz. Są osoby o niskim popędzie i tak dalej, ale generalnie jeśli to nie taki przypadek, to spadek ilości seksu, będącego
@bellazi: czym innym jest starzenie się a czym innym zapuszczanie się. Wspominasz, że faceci siwieja i lysieja. W porządku ale nie możesz tego porównywać z zostaniem grubasem, już prędzej z zostaniem zulem bo w obu przypadkach mamy do czynienia z brakiem dbania o zdrowie, okropnymi nawykami żywieniowymi i brakiem motywacji do odrobiny wysiłku. Bycie grubasem to takie mentalne żulerstwo i mówię to jako grubasek (na szczęście coraz mniejszy). A jak chcesz
@Nidor: Są ludzie którzy od lat stosują jeden czy dwa posiłki dziennie i regularnie poszczą. Dla nich post i IF jest poniekąd stylem życia.
Post jako sposób na schudnięcie- kiepski pomysł, post i if jak sposób na zycie- bardzo dobry pomysł.
@bellazi: doczytałem polowe bo takiego pierdo### dawno nie widziałem. Obstawiam ze jestes grubasem która rzucił jakiś chłopak i jak wyszedł taki temat zaciekle bronisz różowej mimo ze 99% osob chce ci uświadomić ze nie masz racji. Jak ja w przyszłości będę miał się komuś oświadczyć, ta osoba po kilku latach stanie się Wieprzem a nie kobieta z która byłem. Prośby, wspólna dieta, motywowanie jej nic nie da i nadal będzie siedziała
@Nidor: to jest intermittent fasting, polecam, sam tak robie na silowni, organizm sie przyzwyczaja po 2-3 dniach i nie czujesz glodu, jem rano o 7 i potem kolo 17, przez te 10h organizm #!$%@? tluszcz swoj i lepiej sie czujesz, nie musi byc przerwa 16h, wystarczy z 8-12, jesz o 7, nie jesz 10-12h i potem #!$%@? przez 1-2h ile chcesz i co chcesz
na mirko jak w chlewie obsranym gownem.

Polecam poczytanie sobie - fasting. No i dupa cicho( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ataxia: Ty mi nie musisz mówić co to jest, bo ja wiem, tyle że polecanie tego komuś "na początek" to kompletna bzdura. Tak samo mówienie, ile ma jeść posiłków. Jednemu wystarczą 2 posiłki dziennie, drugi musi zjeść 5-6 (przy takiej samej ilości kcal) i osiągną ten sam efekt.