Wpis z mikrobloga

Kurczę, też idę na infę i zaczynam się trochę stresować, widząc że sporo osób zaczyna już teraz przerabiać jakieś materiały.
Może też spróbuję.
  • Odpowiedz
@Eostre: warto odpocząć. A jak już koniecznie chcesz coś robić to warto napisać do kogoś z roku wyżej i zapytać, bo na różnych uczelniach i wydziałach z różnych przedmiotów mogą robić pod górkę i wymagać różnego zakresu materiału. Może się okazać, że z analizy etrapez wystarczy.

Ale ogólnie to nie ma co się spinać za bardzo, wakacje są. W trakcie semestru jest czas na naukę.
  • Odpowiedz
@schantelle jak dla mnie nie ma to sensu, masz wakacje to odpoczywaj. Zajęcia prowadzone są tak żeby każdy mógł zdążyć się nauczyć w trakcie semestru jak wykaże trochę chęci. A jak ci nie będą odpowiadać studia/nie będzie ci szło to możesz zmienić na inny kierunek i nie żałować czasu który teraz spędzisz bez sensu w książkach.
  • Odpowiedz
@gazowany_smalec: Dziękuję :3
@rotflolmaomgeez: Nie lubię tak się opierdzielać bez sensu, a po pracy zostaje sporo czasu, który można spożytkować. Poza tym to będzie mój drugi kierunek, więc lepiej sobie nieco ułatwić od początku.
@schantelle: Ale u mnie był rok przerwy od matmy, więc to trochę inna sprawa xD Bez presji
@Dyktus: Dzięki :3 Właśnie z tego co widzę jest różnie, ale ponoć z
  • Odpowiedz
@3mielu: @schantelle: sądząc po pierwszych latach największym problemem u mnie na roku były rożnego rodzaju matmy także warto się do tego przyłożyć No ale umówmy się ze nie w wakacje bo to nie ma sensu :)
  • Odpowiedz