Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W niedziele spotkało mnie największe upokorzenie jakie może spotkać mężczyznę... Dziewczyna z którą się spotykam podczas seksu powiedziała żebyśmy skończyli bo nie potrafię jej rozgrzać, jest nudno i nie jest podniecona. Spotykaliśmy się od miesiąca, ona i ja po 29 lat. W końcu poszliśmy do łóżka, już podczas gry wstępnej mówiła mi że mam się aż tak nie śpieszyć, że mam ją inaczej pieścić między nogami, żebym gra wstępna trwała dłużej a podczas krótkiego stosunku tez mówiła żebym ją dotykał po piersiach, całował po ciele itp. Skończyło się tym, że powiedziała żebyśmy przerwali bo ona nie jest dobrze rozgrzana i seks jest słaby i ona nie ma z tego przyjemności :(. Ja byłem napalony i jak dla mnie było bardzo dobrze co z resztą jej powiedziałem. Myślałem, że i jej się podoba i seks też jej sprawia przyjemność, na co ona powiedziała, że niestety nie i że podczas gry wstępnej i samego seksu ona była zdecydowanie bardziej aktywna a ja byłem bardzo bierny i musiała wszystko mi pokazywać i mówić co i jak. Powiedziała, ze przeprasza ale nic z tego nie będzie bo z takiego seksu ona nie ma żadnej satysfakcji i zaczęła się ubierać ( ͡° ʖ̯ ͡°). Rozumiecie to? Pierwszy raz byłem w takiej sytuacji i normalnie czułem się upokorzony, byłem dosłownie wściekły. Co miałem zrobić? Ubrałem się, podziękowałem i poszedłem do domu. Ona powiedziała, ze mogę zostać i mozemy o tym porozmawiać ale nie będę przecież rozmawiać o seksie. Od tamtej pory ta sytuacja nie daje mi spokoju. Nie zdarzyło mi się zeby podczas seksu ktoś po prostu powiedział mi, że jest słaby i żebyśmy zakończyli. Cały czas o tym myślę. Nie wiem, był ktoś z was w podobnej sytuacji? Ona do mnie napisała na następny dzień czy się spotkamy i pogadamy o tym, ale wykręciłem się brakiem czasu. Zeby nie było, miałem wcześniej kobiety, byłem w związkach i wszystko było ok. Nie wiem dlaczego ale najbardziej boli mnie to, że w ogóle mi to powiedziała, nie wiem dlaczego :/. Byliście w podobnej sytuacji? Co mam zrobić, pogadać z nią?

#seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 56
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu trafiła w twoje męskie ego. Jak ci na niej zależy to zacznijcie od początku i jej słuchaj a jak nie no to nauka na przyszłość by przy kolejnej popracować więcej. Nie ma co od razu uciekać, każda kobieta jest inna i co innego lubi. Nikt inny, tylko ona powie ci co jej się podoba
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dobrze ze piszecie na anonimowych bo wstyd z powodu tego ze wszyscy dowiedzieliby sie jaka jestes zyciowa kaleka bylby ogromny. Nie chcesz gadac o seksie? Dziewczyna mowi Ci co sie jej podoba a Ty to olewasz bo Tobie jest dobrze? A potem ona chce z Toba pogadac a Ty ja splawiasz? Przeczytaj to i postaraj zrozumiec. Watpie ze Ci sie uda bo zapewne jestes polglowkiem ale wysil sie bo to ze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

OP to z tych dla których gra wstępna nie istnieje, cały stosunek wraz z rozebraniem partnerki trwa 4 minuty, zna maksymalnie 2 pozycje, a po wszystkim kładzie się na plecy i pyta się kobiety jak jej było i ile razy doszła

XDDDDDDD

@wykopowy_brukselek: @Albertucci: @kwetiapina: @Gixaar: @Mortas: @drazekorsarz: @AnonimoweMirkoWyznania: @mar0uk: @darktemplar: @Zkropkao_Na: @EndlessDream: @syndyk_masy_upadlosciowej: @Czeggu: @elberet:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedziala Ci tak po prawdopodobnie jesteś słaby (A ona Cię próbowała w dodatku nakierować) prawdopodobnie inne nie narzekały bo miały niskie wymagania albo mało doświadczenia;) Moj niebieski na początku związku sam np poprosił zebym mu mówiła co może poprawić i co lubię. Ale okazało sie, że nie musiałam nawet
  • Odpowiedz