Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W niedziele spotkało mnie największe upokorzenie jakie może spotkać mężczyznę... Dziewczyna z którą się spotykam podczas seksu powiedziała żebyśmy skończyli bo nie potrafię jej rozgrzać, jest nudno i nie jest podniecona. Spotykaliśmy się od miesiąca, ona i ja po 29 lat. W końcu poszliśmy do łóżka, już podczas gry wstępnej mówiła mi że mam się aż tak nie śpieszyć, że mam ją inaczej pieścić między nogami, żebym gra wstępna trwała dłużej a podczas krótkiego stosunku tez mówiła żebym ją dotykał po piersiach, całował po ciele itp. Skończyło się tym, że powiedziała żebyśmy przerwali bo ona nie jest dobrze rozgrzana i seks jest słaby i ona nie ma z tego przyjemności :(. Ja byłem napalony i jak dla mnie było bardzo dobrze co z resztą jej powiedziałem. Myślałem, że i jej się podoba i seks też jej sprawia przyjemność, na co ona powiedziała, że niestety nie i że podczas gry wstępnej i samego seksu ona była zdecydowanie bardziej aktywna a ja byłem bardzo bierny i musiała wszystko mi pokazywać i mówić co i jak. Powiedziała, ze przeprasza ale nic z tego nie będzie bo z takiego seksu ona nie ma żadnej satysfakcji i zaczęła się ubierać ( ͡° ʖ̯ ͡°). Rozumiecie to? Pierwszy raz byłem w takiej sytuacji i normalnie czułem się upokorzony, byłem dosłownie wściekły. Co miałem zrobić? Ubrałem się, podziękowałem i poszedłem do domu. Ona powiedziała, ze mogę zostać i mozemy o tym porozmawiać ale nie będę przecież rozmawiać o seksie. Od tamtej pory ta sytuacja nie daje mi spokoju. Nie zdarzyło mi się zeby podczas seksu ktoś po prostu powiedział mi, że jest słaby i żebyśmy zakończyli. Cały czas o tym myślę. Nie wiem, był ktoś z was w podobnej sytuacji? Ona do mnie napisała na następny dzień czy się spotkamy i pogadamy o tym, ale wykręciłem się brakiem czasu. Zeby nie było, miałem wcześniej kobiety, byłem w związkach i wszystko było ok. Nie wiem dlaczego ale najbardziej boli mnie to, że w ogóle mi to powiedziała, nie wiem dlaczego :/. Byliście w podobnej sytuacji? Co mam zrobić, pogadać z nią?

#seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 56
  • Odpowiedz
Ona powiedziała, ze mogę zostać i mozemy o tym porozmawiać ale nie będę przecież rozmawiać o seksie.


@AnonimoweMirkoWyznania: a co? speszyłbyś się?

Zeby nie było, miałem wcześniej kobiety, byłem w związkach i wszystko było ok.


biorąc pod uwagę twoje podejście to raczej nie było ok, a tak ci się tylko wydawało XD
  • Odpowiedz
ale nie będę przecież rozmawiać o seksie.


@AnonimoweMirkoWyznania: oo Panie z takim podejściem....

Oto widzimy jak samiec ssaka człowiek próbuje bezskutecznie zapłodnić samicę tego samego gatunku. Wywiązało sie pomiędzy nimi nie porozumienie. Niesety samiec najprawdopodobniej zostanie zmuszony do szukania partnerki która nie będzie miała żadnych oczekiwań. Następnie przekaże swoją pulę genetyczną osobnikowi, który będzie najmniej wartościową jednostką w stadzie.

czytała: Krystyna Czubówna
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OP ogier.

Miał parę dziewczyn i jest Mistrzem Seksu!

Ja #!$%@?ę, szkoda dziewczyny, bo chciała się bawić, a ty na szybko jak burgera w maku.
Mogła Cię zgasić jak peta, że jesteś faja w łózku, a jednak zaoferowała pomoc byś sie ogarnął.

No ale ego i duma Samca nie pozwoliła.

xDDDD
  • Odpowiedz
OdległyPrzegryw: Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale OP napisał, że "Nie wiem dlaczego ale najbardziej boli mnie to, że w ogóle mi to powiedziała" - czyli masz do niej pretensje, że powiedziała ci, ze seks nie daje jej satysfakcji tak? To miała zacisnąć zęby i udawać że jest dobrze kiedy dobrze wcale nie było? Normalnie ręce opadają...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
WalecznyEkolog: Zrozumiałbym gdybyś napisał, ze ona była słaba w łóżku ale sam napisałeś, ze było dobrze, więc problemem jest tylko to, że musiała ci mówić co i jak a ty zamiast korzystać i się cieszyć, że mówi co otwarcie czego potrzebuje zamiast żadnego słynnego "domyśl się" to ty postanowiłes sie obrazić, jeszcze laska chciała normalnie z tobą o tym porozmawiać to nie. No ale w sumie co, miała uprawiać z tobą
  • Odpowiedz
PrzyczajonyGóral: Seks uprawiać to ty chcesz ale jak już dziewczyna zaproponowała ci żeby z tobą o seksie porozmawiać to ty już o seksie przecież nie będziesz gadać? Masz 29 lat i nie potrafisz rozmawiać normalnie o seksie??? A upokorzenie to by było gdyby cie ktoś rozebrał do naga i przywiązał do jakiegoś słupa i zostawili tak na pastwę losu a nie że dziewczyna powiedziała ci że coś zrobiłeś źle i że
  • Odpowiedz
WolnaPrzyjaciółka: >Ona powiedziała, ze mogę zostać i możemy o tym porozmawiać ale nie będę przecież rozmawiać o seksie.

no i bardzo dobrze Ci powiedziała. Dlaczego niby nie chcesz rozmawiać o seksie? My z dziewczyną rozmawiamy o tym co nam się podoba, a co powinniśmy robić inaczej - i uwierz, że seks jest najlepszy jaki miałem. Sorry, ale w tych sprawach też trzeba się dogadywać.

Tobie się podobało? I co z tego
  • Odpowiedz
MętnyStarzec:
1. Idziesz z dziewczyną do łóżka.
2. Dziewczyna podczas gry wstępnej i seksu prosi cie co masz robić, jak ją dotykać itp.
3. Tobie się podoba, za to dziewczynie nie, nie ma z tego frajdy.
4. Dziewczyna mówi, anon przepraszam ale nic z tego nie będzie, nie mam satysfakcji.
5. Dziewczyna mówi, anon pogadajmy o tym.
6. Anon myśli "nie będę przecież rozmawiać o seksie", ubiera się, wychodzi i się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: więc dziewczyna wg Ciebie powinna udawać, ze jej się podobało aby nie było Tobie przykro? Wybacz, ale dopiero wtedy by było coś nie teges.
Powiedziała szczerze, że coś jej się nie podoba, chciała Ci pomoc jak można sprawić, aby bardziej się podnieciła, a ty się obrażasz za to, ze chciała Cię nauczyć jak obchodzić się z jej ciałem...
No ludzie..
Jak nie chcesz, aby laska mogła mieć jakiekolwiek przemyślenia na
  • Odpowiedz