Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W niedziele spotkało mnie największe upokorzenie jakie może spotkać mężczyznę... Dziewczyna z którą się spotykam podczas seksu powiedziała żebyśmy skończyli bo nie potrafię jej rozgrzać, jest nudno i nie jest podniecona. Spotykaliśmy się od miesiąca, ona i ja po 29 lat. W końcu poszliśmy do łóżka, już podczas gry wstępnej mówiła mi że mam się aż tak nie śpieszyć, że mam ją inaczej pieścić między nogami, żebym gra wstępna trwała dłużej a podczas krótkiego stosunku tez mówiła żebym ją dotykał po piersiach, całował po ciele itp. Skończyło się tym, że powiedziała żebyśmy przerwali bo ona nie jest dobrze rozgrzana i seks jest słaby i ona nie ma z tego przyjemności :(. Ja byłem napalony i jak dla mnie było bardzo dobrze co z resztą jej powiedziałem. Myślałem, że i jej się podoba i seks też jej sprawia przyjemność, na co ona powiedziała, że niestety nie i że podczas gry wstępnej i samego seksu ona była zdecydowanie bardziej aktywna a ja byłem bardzo bierny i musiała wszystko mi pokazywać i mówić co i jak. Powiedziała, ze przeprasza ale nic z tego nie będzie bo z takiego seksu ona nie ma żadnej satysfakcji i zaczęła się ubierać ( ͡° ʖ̯ ͡°). Rozumiecie to? Pierwszy raz byłem w takiej sytuacji i normalnie czułem się upokorzony, byłem dosłownie wściekły. Co miałem zrobić? Ubrałem się, podziękowałem i poszedłem do domu. Ona powiedziała, ze mogę zostać i mozemy o tym porozmawiać ale nie będę przecież rozmawiać o seksie. Od tamtej pory ta sytuacja nie daje mi spokoju. Nie zdarzyło mi się zeby podczas seksu ktoś po prostu powiedział mi, że jest słaby i żebyśmy zakończyli. Cały czas o tym myślę. Nie wiem, był ktoś z was w podobnej sytuacji? Ona do mnie napisała na następny dzień czy się spotkamy i pogadamy o tym, ale wykręciłem się brakiem czasu. Zeby nie było, miałem wcześniej kobiety, byłem w związkach i wszystko było ok. Nie wiem dlaczego ale najbardziej boli mnie to, że w ogóle mi to powiedziała, nie wiem dlaczego :/. Byliście w podobnej sytuacji? Co mam zrobić, pogadać z nią?

#seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 56
@TaoHosts A co to, na szybko się już nie liczy? Smutne wasze życie jeżeli pojęcie spontanicznego szybkiego numerku w przypadkowych miejscach jest wam nie znane. Ja rozumiem, że gra wstępna ale jeżeli w trakcie seksu coś takiego się dzieje to chyba coś jest nie teges? A co to jakiś gremlin z instrukcją obsługi, że trzeba kurczowo trzymać się wskazówek bo inaczej nic z tego? "nie jest dobrze rozgrzana" no jeżeli zbliżenie z
Ja byłem napalony i jak dla mnie było bardzo dobrze co z resztą jej powiedziałem. Myślałem, że i jej się podoba i seks też jej sprawia przyjemność, na co ona powiedziała, że niestety nie


@AnonimoweMirkoWyznania no najważniejsze, że TY byłeś zadowolony xD dobra zarzutka ogólnie, bo nie wierzę, że tak można na poważnie
Chciałem coś dorzucić od siebie Ale wszystko zostało powiedziane OP to niedorozwoniety emocjonalnie debil ( ͡° ʖ̯ ͡°)ewentualnie całkiem niezły zarzutkowicz ( ͡º ͜ʖ͡º)
AfrykańskiDziadek: Jesteś dzbanem. Została urażona twoja duma. Wcale ci na niej nie zależy. Ciesz się, że ci mówi od razu a nie po pół roku jak moja.
Mówiła mi na początku, oprócz pierwszych razów, że wszystko jest świetnie, że jej się podoba i ciągle chciała jeszcze, a tutaj po pół roku mi mówi, że jednak seks nie sprawia jej przyjemności, że przyjemność odczuwała tylko w ok. 20% czasu i ją wiele
@Kriegor: no proszę Cię xD ale wczuj się w sytuację trochę xDDD

Smutne wasze życie jeżeli pojęcie spontanicznego szybkiego numerku w przypadkowych miejscach jest wam nie znane


@Kriegor: to był spontaniczny szybki numerek w przypadkowym miejscu?
Czy może ich pierwszy seks po ledwie kilku tygodniach spotykania się, na który mieli sporo czasu? Jak pierwszy raz uprawiasz seks z nową kobietą to robisz to we wspomnianych krzakach przez 3 minuty? XDDD
@AnonimoweMirkoWyznania: kilka kobiet nic nie daje jak sie nie ma odpowiedniego nastawienia. Mozna miec jedna w przeszlosci, ale byc otwartym na to co kobieta mowi, starac sie i wyjsc lepiej niz taki majacy 5 i myslacy, ze to musi wiele znaczyc.

A kiedy to miala powiedziec jak nie od razu? Na sile sie zmuszac do dalszej czesci mimo braku ochoty? Czy udac iles razy, a potem powiedziec, ze udawala?