Wpis z mikrobloga

@spokojnie_to_ja: @LouisCypher:

- Gallery Lock for security.
- Go to Setting & Create PIN along with security question.
- Make you photos and videos collections private by using lock for gallery.
- Lock seems like user can hide private photos like girl friend photos, hot photos, naughty photos, dirty photos, secret photos. so 'Gallery' app is the strictly confidential, top secret, hidden application.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threestar.gallery&hl=pl
@malinowydzem: Nie chodziło nawet o zablokowanie/ukrycie danej ilości zdjęć, a zablokowanie galerii na jednym zdjęciu w momencie pokazywania go komuś. Sam mam paru takich znajomych, którzy przy przeglądaniu zdjęcia, od razu scrollują lewo/prawo kilkukrotnie, żeby zobaczyć co jeszcze mam w galerii. Tak, mógłbym zablokować podgląd na jednym konkretnym zdjęciu, ktoś by sobie zobaczył co ma zobaczyć i spotkał się ze środkowym palcem przy próbie przewinięcia dalej.
Do blokowania dostępu do wybranych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spokojnie_to_ja: Samsung ma coś o nazwie "mój sejf" i tam możesz trzymać prywatne pliki, do których dostęp blokowany jest hasłem lub odciskiem palca. hasło możesz ustawić inne niż do blokady ekranu, więc nawet jak komuś trochę ufasz to pliki pozostają bezpieczne.
@spokojnie_to_ja: Czytałem kiedyś o takim programie na Androida że wybierałeś zdjęcie jakie chcesz komuś pokazać a gdy ten ktoś chciał przewinąć dalej to mu pokazywało jego zdjęcie z przedniej kamerki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie miałem wtedy telefonu z przednią kamerką, więc szybko zapomniałem jak się nazywał ()
@rukh: O tak, quickpic to najlepsza androidowa przeglądarka zdjęć. ale nie o tę