Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam.
Chciałbym was się zapytać, głównie #rozowepaski, gdzie szukać wśród was osób niezdeflorowanych? Mam 23 lata, jestem niewierzący, jednak uważam, że dziewictwo mojej przyszłej wybranki jest bardzo ważną cechą.
Większość kobiet w dzisiejszych czasach jest dwulicowymi, okłamującymi siebie i innych, puszczającymi się osobami. Można to przede wszystkim zaobserwować na aplikacji #tinder, gdzie na chada 10/10 to każda leci, choćby był gwałcicielem, mordercą, pedofilem, by chwilę później wmawiać wszystkim, że wygląd się nie liczy itd.
Ale do rzeczy. Ujmą na moim honorze byłoby spółkowanie z kobietą, którą wcześniej orał we wszystkie otwory jakiś chad, normik czy patus Sebiks. Znając siebie wiem, że strasznie by mnie to irytowało i prześladowało. Znam swoją wartość i nie chcę, by moja "ta jedyna" wspominała jak dobrze było z patusem czy po jakimś czasie wróciła do byłego, jak przekonało się o tym wiele osób z #zwiazki ( ͡º ͜ʖ͡º).
Tak, jestem prawiczkiem, bo nie jestem hipokrytą jak większość tutaj obecnych.
Dodam jeszcze, że cnota działa na mnie tak jak stopy na fetyszystów stóp.

#pytanie, #niebieskiepaski, #przegryw, #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 29
  • Odpowiedz
Ujmą na moim honorze byłoby spółkowanie z kobietą, którą wcześniej orał we wszystkie otwory jakiś chad, normik czy patus Sebiks.


@AnonimoweMirkoWyznania: a jaką masz gwarancję, że twoja cnotka nie była orana? Jeżeli jest dziewicą i takiej chcesz to pójdź z nią do ginekologa i niech zawodowiec się wypowie na ten temat :).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: trudna sprawa, wydaje się, że większość osób w dzisiejszych czasach zaczyna współżycie bardzo wcześnie. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy kobiety w danym środowisku, czy o specyficznej urodzie lub ogólnie wyglądzie są dziewicami. Najprędzej wraz z wiekiem i rosnącą frustracją zaciśniesz zęby i przestaniesz o tym myśleć, szczególnie wtedy, kiedy poznasz kogoś, kto Ci kompletnie zawróci w głowie i niemal od razu powie jakie pozycje lubi...
  • Odpowiedz
ChytraWybranka: Nie słuchaj tutejszych opinii. Często są to informatycy, którzy zostali ocenieni przez swoje dziewczyny za dobrych kandydatów do ustatkowania się wcześniej bawiąc się z kolegami bez zobowiązań. Dlatego wykształciła się z tego specyficzna mentalność, że trzeba się cieszyć, że tu i teraz można za cycka złapać, a kobieta przed poznaniem swojego czarującego programisty mogła robić trójkąty pod śmietnikiem z bezdomnymi i to się nie liczy, bo teraz się zmieniła i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: słodki Jezu, ależ mi teraz ciepło na serduszku, że w swoim niezbyt długim życiu odebrałem Ci trzy dziewice z puli potencjalnych partnerek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako stulejka masz dziwne wyobrażenia o seksie. Jeśli boisz się, że nie-dziewica będzie wspominała byłego, to tylko dlatego, że ty jesteś #!$%@?. To będzie tylko i wyłącznie twoja wina, że ona wspomina lepszego ruchacza. A dobry seks wcale nie jest
  • Odpowiedz
ŚwieckiKat: @aardwolf: wybacz za szczerość, ale nerwowe reakcje jakie wywołuje u ciebie kontakt z wpisami, których autorzy nie przepadają za puszczalskimi kobietami i denerwowanie się tak mocno by domagać się wprowadzania cenzury nie świadczy najlepiej o twojej dziewczynie i uważam tak jako różowy pasek

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli z faktu bycia kobietą wyciągasz wniosek że stałaś się automatycznie wyrocznią i Twoje zdanie na dowolny temat ma choć o 0,0001% większą wagę to się grubo pomyliłaś.
I tyle bo bardzo nie lubię pisać do osób o niskiej inteligencji.
  • Odpowiedz