Wpis z mikrobloga

  • 624
Czekam na wizytę u lekarza z dzieckiem. Na korytarzu jest około 8 dzieci. Zakres wieku od 4 do 7 lat. Wszystkie prócz mojego z telefonami, oglądają Youtube.

Przykry widok.

#dzieci #rodzicielstwo
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TSP89: Ja już 15 lat temu dałem laptopa kilkuletniemu dziecku leżącemu w szpitalu (a moje dziecko akurat bardzo dużo leżało w szpitalach, często po kilkanaście tygodni). I faktycznie zaszły nieodwracalne zmiany. Nie wiem, jak ją za mąż wydam. Żaden chłop za parę lat nie będzie chciał programistki zarabiającej więcej od niego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 22
@TSP89 czyli dzieciak nie moze 20min poogladac bajek na telefonie w poczekalni?

Zamiast tego ma rozumiem siedziec bez ruchu i patrzeć jak inne dzieci bawią sie telefonem, a jego mama... Bawi sie telefonem i robi wpis na mirko.

Super ( ),
  • Odpowiedz
Serio liczcie, że na portalu ze śmiesznymi obrazkami, gdzie większość użytkowników jest w wieku gimnazjalnym, ludzie zrozumieją jak poważny i złożony jest to problem oraz jak wiele niesie ze sobą zagrożeń, zwłaszcza takich, które uwidocznią się dopiero po latach?


@daedalus_pl: Generalnie tak, licze na to, bo jestem zdania, ze wszedzie mniej wiecej ludzie sa podobni. Przeciez nie jest tak, ze tutaj 99% to debile :)
  • Odpowiedz
@Kremufczyn @crazykokos : no nie wiem. jak z córką lvl 6 jestem u lekarza czy w restauracji to rozmawiamy. tematy rózne. co sie działo w przedszkolu, omawiamy menu czy oglądamy fototapety wiszące na korytarzach u lekarza.
  • Odpowiedz
@kryptomanix: Puste place zabaw nie muszą oznaczać że dzieciaki zamulają w domu, tylko że po prostu ich nie ma.
Sam mam pod oknem opustoszały plac, który kiedyś był pełny - ale wokół jest może 3-4 dzieci, reszta to starsi i nastolatkowie. Dzieci za to dużo jest dwie ulice dalej i na tamtejszym placu skupia się całe osiedlowe życie dzieciaków, także z "mojej" strony. Za 3-4 lata pojawią się za to
  • Odpowiedz
Wszystkie prócz mojego z telefonami, oglądają Youtube. Przykry widok.


@TSP89: to mu kup w biedrze za 200zł. dla dzieciaka wystarczy
  • Odpowiedz
@Naxster: Kogo ja oceniam? Napisałam o skutkach które są wynikiem badań nad rozwojem mózgu i warto je poczytać. Jak na razie to Ty obrzucasz błotem ludzi, z którymi się nie zgadzasz, oczywiście podając 0 (słownie: ZERO) merytorycznych argumentów. Śmieszne że używasz przy tym stwierdzeń typu "analizować rzeczywistość zamiast dzielić na dobre i złe" i "hipokryzja" xD
Na wszelki wypadek wrzucam Cię na czarną, bo nie wiem czy trollujesz czy po
  • Odpowiedz
jak byłem gówniakiem


Tak swoją drogą, jak tak czytam co i rusz to sformułowanie (tu wyżej kilkukrotnie użyte), to mam przed oczami takiego archetypowego, tęgiego nosacza, który zamiast mówić normalnie, używa sformułowań w stylu "pieniążki" i "żonka".
  • Odpowiedz
O jezu, jak sie ciesze że moje dziecko jak tylko sie pojawi i nauczy obsługiwać telefon będzie sie bujać z najnowszym ajfonem czy samsungiem note xD Miło będzie się oglądało triggery staroświeckich matek
  • Odpowiedz