Wpis z mikrobloga

  • 624
Czekam na wizytę u lekarza z dzieckiem. Na korytarzu jest około 8 dzieci. Zakres wieku od 4 do 7 lat. Wszystkie prócz mojego z telefonami, oglądają Youtube.

Przykry widok.

#dzieci #rodzicielstwo
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TSP89: nooo... czterolatek ze smartfonem to przykry widok bo od takiego brzdąca niszczy sobie już wzrok i traci kontakt z rzeczywistością (wiadomo w internecie wszystko jest lepsze), poza tym też wzmaga uzależnienie... czemu dzieciaki są agresywne kiedy zabierze im się tablet/smartfon? nie razy byłam świadkiem jak dziecko się awanturowało bo zasięg się zgubił albo bateria padła :/ no ale takie czasy
  • Odpowiedz
to, że rodzice robią tak w każdej sytuacji w szpitalu, w sklepie, na placu zabaw.


@TSP89: Jak zyje to nie widzialem dziecka ogladajacego youtube'a na placu zabaw.

nir mówię, że odsuwać, ale założę się, że te dzieci spędzają również bardzo dużo czasu w domu. Obok gdzie mieszkam są 2 duże płace zabaw i są pustki. Zawsze czy to wakacje czy weekend.


@kryptomanix: No to ja mam chyba pecha,
  • Odpowiedz
@TSP89: Za to mamusia Twojego zamiast pogadać z dzieckiem siedzi na wykopie. Mogłaby przynajmniej puścić dziecku bajkę na telefonie, ale woli sama przeglądać śmieszne obrazki. Bardzo smutne
  • Odpowiedz
Poprobuj, kiedys moze ci sie uda analizować rzeczywistosc zamiast katalogować "to je be" "to je cacy"


@Naxster: Właśnie pokazałeś że nie posiadasz umiejętności analizowania rzeczywistości. Skrytykowałem dawanie dziecku smartfona? To pewnie trzymam dziecko w piwnicy i wychowuję na amisza! To się nazywa dopiero hipokryzja.
  • Odpowiedz
Czekam na wizytę u lekarza z dzieckiem. Na korytarzu jest około 8 dzieci. Zakres wieku od 4 do 7 lat. Wszystkie prócz mojego z telefonami, oglądają Youtube.


Przykry widok.

@TSP89: Nie ma nic gorszego niż rodzic przekonany o swojej wyższości nad innymi (no i dzieci też lepsze) XD
  • Odpowiedz