Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? sen miałem xD

Byłem w jakimś hotelu, poszedłem na recepcję się wymeldować. Wszystko było ok do momentu, gdy zauważyłem że przy ścianach są porozkładane przedłużacze, ogółem masa kabli i wszystko płonie takim ogniem na 30 cm wysokości xD. Recepcjonistka powiedziała, że to pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda znowu to wszystko podpaliła.

Przyjąłem to ze stoickim spokojem. No i chcę już brać swoje bagaże, ale okazuje się, że dudowa zdążyła już rozłożyć przedłużacze w kółeczku dookoła moich walizek i też je podpalić :/ No to już był skandal #!$%@? i się obudzilem z oburzenia.

Uważajcie na nią mireczki, elo

#sen #duda #gownowpis #heheszki
Pobierz doubt - Co za #!$%@? sen miałem xD

Byłem w jakimś hotelu, poszedłem na recepcję si...
źródło: comment_aM0Zi4YnVH3IvzWrjLwBx3dGBPYiduNU.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doubt: ja za to miałem straszny sen, że obudziłem się o 15:00. Na szczęście była dopiero 11:00, więc pospałem jeszcze pół godziny a potem wstałem i zjadłem śniadanie i wróciłem i otworzyłem okno i teraz jest otwarte i mi zimno
@doubt: Raz śniło mi się, że Putin rozkazał, że mam zostać jego kochanką. Zaprosił mnie na eleganckie przyjęcie. Poznałam tam fajnego niebieskiego, który mi się podobał i gadamy sobie cały wieczór. W pewnym momencie niebieski poszedł po coś do picia, a wtedy Putin stanął mi za plecami i mówi złowieszczym szeptem:
- Chyba mam paranoję...
A ja w panice, co mu odpowiedzieć? bo jak powiem:
- Tak to tylko paranoja -