Wpis z mikrobloga

Kurea mirki i mirabelki, ale szanuję akcje u okulisty jak #!$%@?.

Jakaś baba nagle przychodzi, ja wizyta na 17, a ona na 15.40 to już sobie myślę, że jej się godziny chyba #!$%@?ły, nawet nie zapytała, czy może wejść, stanęła przy drzwiach i rura przede mną, tylko jak poprzedni pacjent wyszedł. Ni stąd, ni zowąd ona wychodzi po minucie, bo lekarz ją #!$%@?ł z gabinetu i #!$%@? XD powiedział, że Pani kolejka przepadła i elo XD Ona coś mnie zaczęła prosić, żeby wejść i w ogóle, a ja się zgodziłem, najwyżej kilka minut dłużej bym sobie poprzeglądał wipok. Okulista wyszedł i poprosił mnie, nawet na tą babkę nie spojrzał XD szanuję w #!$%@? młodych lekarzy, a ja przyjęty na czas :D

#medycyna #okulary #heheszki #sluzbazdrowia
  • 24
@zlurowany: Może wreszcie młodzi lekarze pokażą niedobitkom z prl, że era dinozaurów już dawno minęła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiście od siebie dodam, że #!$%@? mnie, kiedy siedzę grzecznie w kolejce do jakiegoś lekarza/specjalisty i co? Przychodzą "terminatory" i zaczyna się festiwal #!$%@?: "Bo nam starszym się należy wszystko za darmo, bo ja jestem emerytem to powinienem móc wejść wszędzie pierwszy, przeżyłem więcej dlatego należy mi się
@zlurowany: bo swoim wpuszczeniem przed siebie kogos do kolejki nie narazalsz na dluzsze czekanie tylko siebie, ale rowniez wszystkich innych w kolejce ktorzy sa za Toba. Lekarz wykazal sie mozgiem, a Ty powinienes wykazac sie wieksza asertywnoscia.

Jak naprawde chcesz byc taki dobroczynny i wpuscic kogos przed siebie do kolejki to powienienes zabrac swoje graty, opuscic kolejkei pojsc do domu zeby bilans sie zgadzal.
@zlurowany: To ja miałem lepszą akcje. W kolejce do fizjo, przyszła babka twierdząca, że jest zapisana. Fizjo twierdził, że nie była i nie chciał jej przyjąć. Prywatny gabinet, pacjenci ustaleni na sztywno po 30 min na głowe. Awanturowała się by ją przyjął bez kolejki, pal licho, że inni pacjenci pozapisywani...., potem zaczała każdego z osobna wypytywać, czy może zamiast niego wejść.... Zmarnowała godzine czasu i poszła.

xD
@zlurowany: uspokój sie, u okulistów to norma, jak ma 30 pacjentów 1 dnia to każde przesunięcie, spóźnienie rozwala mu cały dzien roboty. Nie nadrobi tego bo ktoś sie zapisze na badania z pracy a inny do doboru szkieł, które zawsze sie przedłuża itd.
@zlurowany wszyscy tak jada na te stare baby a ja ostatnio bylem z córka (wiek poniżej roku) u lekarza poniewaz miala gorączkę, lekarz zlecił badanie krwi, ide pod gabinet a tam z 10 babć, myślę sobie kurła, stare baby #!$%@? pradem hehe, pytam kto ostatni w kolejce a jedna babcia oburzona "przecież Pan nie będzie stal w takiej kolejce z malymndzieckiem!" I wszedlem.nastepny. Ot taki promyk ;)
@zlurowany: i bardzo dobrze, jak się jest umówionym na daną godzinę to się przychodzi na daną godzinę

a jak komuś coś wypadnie to umawia się na inną godzinę, a nie #!$%@? się komuś w kolejkę xD