Wpis z mikrobloga

  • 1433
Kurea mirki i mirabelki, ale szanuję akcje u okulisty jak #!$%@?.

Jakaś baba nagle przychodzi, ja wizyta na 17, a ona na 15.40 to już sobie myślę, że jej się godziny chyba #!$%@?ły, nawet nie zapytała, czy może wejść, stanęła przy drzwiach i rura przede mną, tylko jak poprzedni pacjent wyszedł. Ni stąd, ni zowąd ona wychodzi po minucie, bo lekarz ją #!$%@?ł z gabinetu i #!$%@? XD powiedział, że Pani kolejka przepadła i elo XD Ona coś mnie zaczęła prosić, żeby wejść i w ogóle, a ja się zgodziłem, najwyżej kilka minut dłużej bym sobie poprzeglądał wipok. Okulista wyszedł i poprosił mnie, nawet na tą babkę nie spojrzał XD szanuję w #!$%@? młodych lekarzy, a ja przyjęty na czas :D

#medycyna #okulary #heheszki #sluzbazdrowia
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheOneEyedKing oddaj krew kilka razy, dostaniesz książeczkę, od tego momentu mohery nic nie zrobią... Zapytaj grzecznie ile razy w życiu krew oddała... Gdziekolwiek idę coś załatwić sprawdzam czy honorują dawców
  • Odpowiedz
@zlurowany w NL jak nie przyjdziesz na umówiona wizytę na czas, to przepada z automatu. Czesto tez musisz zapłacić karę jesli nie dasz znac wcześniej niz 24h, ze Cie nie bedzie.
  • Odpowiedz