Wpis z mikrobloga

Dziewczyny w wieku 25+, silnie lansujące się w social mediach, zaczynają sie dzielić na dwa obozy:

Obóz żon i matek, postujących po 100 zdjęć piotrusia, "z meżusiem" i u cioci na imieninach w asyście wózków i nosidełek.

Obóz korpo-karierowiczek, wrzucających foty z kazdej konferencji w egoztycznym miejscu z carpaccio z meksykanskiej mątwy w tle.

I najbardziej mnie bawi, że każda grupa myśli, że ta druga im zazdrości xD
"biedna X, stara panna, nie ma rodziny, nie ma kto jej szklanki wody podać"
"skończyła taka Y jakąś zawodówkę, to musi gnić w pieluchach na garnuszku męża

#socialmedia #facebookcontent #instagramcontent #korpo #korposwiat #rodzina #logikarozowychpaskow #heheszki
D.....l - Dziewczyny w wieku 25+, silnie lansujące się w social mediach, zaczynają si...

źródło: comment_2ADuFKqz0Blz9bXvmufWHr9dOPyRF7qd.jpg

Pobierz
  • 69
@little_black: ja nie spełniam warunku opisanego wyzej, który wielu z Was przegapiło - "silny lans w social mediach" ( ͡º ͜ʖ͡º)
!"Dziewczyny w wieku 25+, siilnie lansujące się w social mediach, zaczynają sie dzielić na dwa obozy:"
Choć bliżej mi do karierowiczki.

I oczywiście zdaję sobie sprawę, że ten podział nie wyczerpuje grupy, ale prawie każda ocena społeczeństwa opiera się na pewnego rodzaju uproszczoniu ;)
czas na głupoty to masz, ale jak ktoś zada pytanie w sprawie wykopu, to twojej odpowiedzi można się nie doczekać. Jak to jest?


@Fenrirr: Dlatego bardzo często podkreślam by pytań nie kierować bezpośrednio do adminów - mamy formularz kontaktowy, na którym udzielamy informacji na Wasze pytania. Wiele razy pisałam, że nie jestem w stanie odpowiadać na wszystkie zawołania. Pracy "okołoserwisowej" jest tak dużo, że na sam Wykop mam czas jedynie w
no ale chyba jedno z dwóch to lepsza prawa opcja bo jakoś doszła do tego i umie sobie poradzić w biznesie (chyba że wujek postawił na stanowisku, stfu ) i nie jest typem że mąż da pinionżki
@DigitalGirl: a potem Panie korpo budza sie kolo 40stki i zakladaja na szybko rodzine, dzieci rodzic w tym wieku juz nie tak latwo i niestety coraz czesciej z komplikacjami. Wtedy porownujac ponownie Twoje zestawienie to zony i matki sa pracujacymi kobietami sukcesu o ustabilizowanej sytuacji a korpo-karierowiczki maja bejbi bluesa po ciazy lub kolejnej nieudanej probie wiec wrzucaja 100 zdjec dziennie swojego pieska lub jakze to niesamowitego i kolorowego zycia, ktore
W końcu wypok poważne korpo


@manualnyautomat: Wykopowej atmosferze daleko do korpo. Przez jakiś czas rzeczywiście byliśmy pod skrzydłami Grupy Allegro, to z pewnością ciekawe doświadczenie, ale taki serwis jak Wykop nie mógłby na dłuższą metę tak funkcjonować. Co do benefitów: mieliśmy multisporta, ale zainteresowanie było znikome (żeby nie powiedzieć żadne). Jakiś czas temu mieliśmy też salę do squasha, a obecnie największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia językowe, które odbywają się w biurze.