Wpis z mikrobloga

Dziewczyny w wieku 25+, silnie lansujące się w social mediach, zaczynają sie dzielić na dwa obozy:

Obóz żon i matek, postujących po 100 zdjęć piotrusia, "z meżusiem" i u cioci na imieninach w asyście wózków i nosidełek.

Obóz korpo-karierowiczek, wrzucających foty z kazdej konferencji w egoztycznym miejscu z carpaccio z meksykanskiej mątwy w tle.

I najbardziej mnie bawi, że każda grupa myśli, że ta druga im zazdrości xD
"biedna X, stara panna, nie ma rodziny, nie ma kto jej szklanki wody podać"
"skończyła taka Y jakąś zawodówkę, to musi gnić w pieluchach na garnuszku męża

#socialmedia #facebookcontent #instagramcontent #korpo #korposwiat #rodzina #logikarozowychpaskow #heheszki
D.....l - Dziewczyny w wieku 25+, silnie lansujące się w social mediach, zaczynają si...

źródło: comment_2ADuFKqz0Blz9bXvmufWHr9dOPyRF7qd.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
przenosiny serwera na srilanke?


@siusiumajtki: Niestety, serwery możemy mieć nawet i na Marsie. Ważniejsza jest tu siedziba biura, a ta jest w Polsce. Choć nie ukrywam, że Sri Lanka to moje małe marzenie turystyczne, więc nawet bym się ucieszyła z przeprowadzki ;-)
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: a gdzie obóz zwykłych dziewczyn, które pracują na siebie, maja swoje pasje, rozwijają się na wielu płaszczyznach, i są szczęśliwe? Bo świat nie kończy się tylko na madkach i korpo lalach ( )
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: Ja jestem w grupie indywidualnej, wrzucam zdjęcia moich konstrukcji ze szkła na pół laboratorium i lajkują mi tylko moi znajomi które robią takie same konstrukcje na laboratorium :D Nikt na mnie nic nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: A mężczyźni to inaczej?
- mistrzowie sportu (foty wyrzeźbionej sylwetki lub endomondo 3x w tygodniu aktualizacja)
- znawcy motoryzacji (tu jadę po sobie xD)
- melanżowcy - ile to nie wypili albo gdzie nie balowali (Seszele, dyskoteka w remizie)
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: prawdą jest,że wszystkie moje znajome, które są na instagramie i mają dzieci próbują się wykreować na jakieś instagramerki parentingowe i np. oznaczają producenta kocyka w którym Piotruś właśnie zasnął xD
  • Odpowiedz
  • 1
@DigitalGirl Jest też trzeci obóz, różowe przegrywy żalące się na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Helsantonio_Montes: zadziwia mnie ta agresją i nieżyczliwość we wpisach. Byleby tylko dowalić, nie ważne, że wcale nie trafiając ;)
Nie można już żadnej satyry na rzeczywistość napisać (nawet w miarę uprzejmej!) bo mirkowie nie znają litości w wyrokach xD
  • Odpowiedz