Wpis z mikrobloga

Mirki szukam auta do 8.5 k i nie mogę się za nim w świecie zdecydować.....
Peugeot 307 2.0 hdi.
Mercedes C220cdi 02 rok automat
Fiat Grande Punto 1.9 jtd
Alfa Romeo 156/147 1.9 jtd
Passat B5 1.9 tdi highline automat
Focus 1.6 diesel
E46 2.0 diesel

Od zawsze chciałem Merca, rozsądek ciągnie do Passata, ale reszta tez mi się bardzo podoba. Jeździłem Passatem i Focusem. Co byście brali i z jakiego powodu? Jeździliście jakimś?
#kiciochpyta #motoryzacja #zalesie #passat #alfaromeo #peugeot #volkswagen #mercedes #ford #fiat
  • 33
@justnormalguy: swoim 206 2.0hdi zrobiłem 100k km i ciągle jezdze i sobie chwalę. Ostatnio kupiłem bratu 307 2.0hdi 136KM 6biegow też bajka . Reszta nie jeździłem więc nie ocenie. Ale kwota jest w miarę niska.... Pamiętaj żeby mieć jeszcze z 2k na naprawy bieżące po kupnie
@Zgubilem_Login: do peugeotow nie mam przekonania w rodzinie mamy 407 coupé 2.7 hdi i psuło się mało rzeczy, ale za to jakich - jakieś klapy od nawiewów - 11 roboczogodzin rozbierania, wyszło z 800 zł, jakieś czujniki do turbo/przepustnic, no i major problem czyli wywaliło dziurę w bloku po 120.000 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@justnormalguy Grande Punto. Nikt ci tego nie doradzi wprost, bo każdy się boi bycia chłopcem. Ale taki nasz #!$%@?, panszczyzniany los. 99% kraju to biedne, pedalskie chłopy i nic z tym nie zrobimy. Nawet kupienie niemieckiego szrota nic nie zmienia, bo nie stać nas nawet na serwis. Ale #!$%@? nikt nie chce Punto, bo fiatem kiedyś jeździł każdy i to jest "pospolite auto". Dlatego sped alone chłopy wybierają limuzyny takie jak Passat.