Wpis z mikrobloga

  • 1239
#dzienojca #feels #zdrowie #pilkanozna #mundial

#!$%@? Mirki,

Dwa lata temu (bez dwóch dni) oglądałem sobie ze starym Polska - Szwajcaria 1/8 finału Euro 2016. Pamiętam to jak dziś. Darliśmy japy na karnych... Aż się moja 4 miesięczna córka bała, żona nas próbowała uspokoić a my ryczeliśmy jak żubry. Nie minęły dwa miesiące i już go nie było. Dwa lata później siedzę u niego i opowiadam jak się druga kolejka mundialu układa... Dbajcie o siebie Mirki i Mirabelki, badajcie się na bieżąco bo są ludzie którzy będą za wami tęsknić jak za późno się ogarniecie. ()
Barto_ - #dzienojca #feels #zdrowie #pilkanozna #mundial 

#!$%@? Mirki,

Dwa lata te...

źródło: comment_NH6MQJ5WkspHDynxRGALMGr1pNuP0spk.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter Nie widzę w tym nic dziwnego. Nie raz zdarzyło mi się stać nad jakimś grobem i po prostu mówić, za coś przepraszać, mówić co u mnie albo że żałuję, że czegoś nie zrobiłam. Mówię czasami na głos, czasami w myślach, różnie..
  • Odpowiedz
Trzymaj się mireczku, ja dopiero za tydzień będę mógł sobie pogadać do granitu.. chociaż w sumie będę mógł powiedzieć czy wyszliśmy z grupy czy nie
  • Odpowiedz
  • 1
Same. Właśnie przed chwilą oglądając mecz, przypomniałem sobie jak oglądałem z nim półfinał EURO, pamiętam jak się #!$%@?ł, przełączył i powiedział, że nie będzie tego oglądał. 2 tygodnie temu zmarł, a z chęcią bym popatrzył, jak przełącza z #!$%@? jakiś mecz :<
  • Odpowiedz
@Barto_: wiem, jak się czujesz Kolego... to mój pierwszy dzień ojca bez ojca i po prostu czuję się podle i źle. Rok temu podarowałam mu kubek na kawę, której pił litry a dziś - kwiaty i znicz. Jak oglądam mecze to przypominam sobie jego komentarze i ciagle nasł#!$%@?ę tych charakterystycznych kroków na schodach i dźwięku odkładanych na polkę kluczy... tez czasem mówię do tego kawałka kamienia, pod którym leży.
Trzymaj
  • Odpowiedz
@dosiu: Mój tylko Siatkówkę przełączał bo tam to dopiero się denerwował. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A piłkę dawalimy radę całą zobaczyć.
  • Odpowiedz
Wylew, zawał coś w ten deseń.


@Barto_: Ludzie tak hejtują raka a tak naprawdę zajmuje drugie miejsce w śmiertelności po chorobach sercowo-naczyniowych... A jak na ironię tym pierwszym da się w 90% przypadków zapobiec po prostu odpowiednim trybem życia. A i sam rak ma w sobie chyba jakieś 30% śmiertelności z raka płuc czyli w znakomitej większości papieroski, drugie miejsce - rak jelita grubego, też ściśle związany z dietą. I
  • Odpowiedz