Wpis z mikrobloga

  • 1239
#dzienojca #feels #zdrowie #pilkanozna #mundial

#!$%@? Mirki,

Dwa lata temu (bez dwóch dni) oglądałem sobie ze starym Polska - Szwajcaria 1/8 finału Euro 2016. Pamiętam to jak dziś. Darliśmy japy na karnych... Aż się moja 4 miesięczna córka bała, żona nas próbowała uspokoić a my ryczeliśmy jak żubry. Nie minęły dwa miesiące i już go nie było. Dwa lata później siedzę u niego i opowiadam jak się druga kolejka mundialu układa... Dbajcie o siebie Mirki i Mirabelki, badajcie się na bieżąco bo są ludzie którzy będą za wami tęsknić jak za późno się ogarniecie. ()
Barto_ - #dzienojca #feels #zdrowie #pilkanozna #mundial 

#!$%@? Mirki,

Dwa lata te...

źródło: comment_NH6MQJ5WkspHDynxRGALMGr1pNuP0spk.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 354
@sanszopansa każdy sobie inaczej radzi ze stratą. Jedni gadają do marmuru, inni przepijają oszczędności życia, a jeszcze inni ruszają z plecakiem na K2. Żyj i daj żyć innym po swojemu.
  • Odpowiedz
@Barto_ nie mam zbyt często możliwości iść na grób taty, ale zawsze jak idę, to też w głowie opowiadam mu, co u mnie, co u reszty rodziny. Współczuję mireczku. Teraz najważniejsze, żebyś żył tak szczęśliwy, jak on by tego chciał dla Ciebie
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@Shatter ta siedzę i gadam ale nikogo nie ma obok a jak ktoś przechodzi to nie zwracam uwagi. Często tego nie robię ale urodziny czy dzień ojca, może święta...
  • Odpowiedz