Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj u ludzi. Rano #!$%@?łem sobie zajebistą fryzurę, ubrałem jasnoniebieską koszulę lnianą, ciemnoniebieskie chinosy oraz białe trampki. Do tego miałem skórzaną teczkę na ramieniu. Snułem się po mieście 6-7 godzin. Starałem się chodzić wyprostowany z głową uniesioną do góry. Żadna loszka jakoś do mnie nie zagadała, jak zapewniają normiki. Jedynie ekspedientka w Hilgigerze ze mną pogadała i była miła, ale płacą jej za to. Dowiedziała się ode mnie, że P&K i Van graaf oraz Media Markt i Saturn mają tego samego właściciela i nie podała mi swojego numeru telefonu. Normictwo zapewnia, że różowym imponuje inteligencja. Co z tego mi przyszło? Przemokłem do suchej nitki. Teraz siedzę przed kompem i słucham muzyki. Przez mordę przegrałem życie.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #normictwo #wychodzimyzprzegrywu #rozowepaski #logikarozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami #zwiazki #tinder #psychologia #modameska #ubierajsiezwykopem
p.....0 - Byłem dzisiaj u ludzi. Rano #!$%@?łem sobie zajebistą fryzurę, ubrałem jasn...

źródło: comment_QhmKU1uYJaMW3r4CUTqtiYgA1NtfLgxd.jpg

Pobierz
  • 28
@przegryw90: chyba coś #!$%@?łeś odnośnie zagadywania różowych.. one przeważnie stwarzają Tobie okazję do zagadania.. mało która wystartuje z dupy do Ciebie.. no chyba, że jest w hui otwarta, ale to rzadkość.. kobity nie umiejo podrywać facetów.. one sobie tylko wybierają faceta, a resztę masz zrobić Ty, bo masz wszelkie przyzwolenie od niej.
nie dostałeś numeru, bo pewnie nie zapytałeś XD
@Suck_My_Duck: Koszula była nieformalna, lniana, casualowa, w dodatku miałem podwinięte rękawy. Chinosy to również nie są formalne spodnie. Na całym świecie tak chodzą. Widzę, że mam do czynienia z januszem, który nosi tylko bawełniano-poliestrowe koszule, za duże o 3 rozmiary i chowa je w spodnie, w dodatku nosi półbuty z kwadratowym czubkiem.
@Suck_My_Duck: To był stój nieformalny, zindoktyrynowany jełopie. Chinosy i lniane koszule = koszulka i spodenki w długim wydaniu. Teczkę miałem ze sobą, bo nie mogę nigdzie nabyć normalnej torby przekładanej przez barki. Wszędzie wciskają jakiś poliester albo skaj.

Skąd wiesz, że miałem zegarek?
@Suck_My_Duck: W dupie byłeś i gówno widziałeś. Nawet nie wiesz jaką mam mordę i gdzie mieszkam. Chinosy to spodnie wojskowe, koszule lniane to odzież rolnicza. Półbuty pasowałyby do tego jak świni siodło. Jak dasz mi link do normalnej torby, przekładanej przez głowę to będę wdzięczny.
@Suck_My_Duck: Do dżinsów ubieram jedynie katany/koszule/skóry, nigdy marynarek. Twoim zdaniem powinienem założyć lakierki? Idź sobie kup lepiej koszulę z krótkim rękawem.

Muszę mieć jakąś torbę, bo trudno pomieścić wszystko w kieszeniach. Nie wspominając już o dokumentach. Może inaczej, skoro tak gryzą cię moje trampki to znajdź mi inne casualowe buty w rozmiarze 48,5.