Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj u ludzi. Rano z-----------m sobie zajebistą fryzurę, ubrałem jasnoniebieską koszulę lnianą, ciemnoniebieskie chinosy oraz białe trampki. Do tego miałem skórzaną teczkę na ramieniu. Snułem się po mieście 6-7 godzin. Starałem się chodzić wyprostowany z głową uniesioną do góry. Żadna loszka jakoś do mnie nie zagadała, jak zapewniają normiki. Jedynie ekspedientka w Hilgigerze ze mną pogadała i była miła, ale płacą jej za to. Dowiedziała się ode mnie, że P&K i Van graaf oraz Media Markt i Saturn mają tego samego właściciela i nie podała mi swojego numeru telefonu. Normictwo zapewnia, że różowym imponuje inteligencja. Co z tego mi przyszło? Przemokłem do suchej nitki. Teraz siedzę przed kompem i słucham muzyki. Przez mordę przegrałem życie.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #normictwo #wychodzimyzprzegrywu #rozowepaski #logikarozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami #zwiazki #tinder #psychologia #modameska #ubierajsiezwykopem
p.....0 - Byłem dzisiaj u ludzi. Rano z-----------m sobie zajebistą fryzurę, ubrałem ...

źródło: comment_QhmKU1uYJaMW3r4CUTqtiYgA1NtfLgxd.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-----------m sobie zajebistą fryzurę, ubrałem jasnoniebieską koszulę lnianą, ciemnoniebieskie chinosy oraz białe trampki. Do tego miałem skórzaną teczkę na ramieniu.


@przegryw90: a faceci do ciebie nie zagadywali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Suck_My_Duck: Zrozum, że jedyne buty casualowe, które mogę znaleźć to snakersy od Nike, Adidasa i Reeboka, są one dobre jedynie do dżinsów, podobnie jak buty koszykarskie, których mam masę. Druga opcja to Converse. Najtrudniej jest z tymi "eleganckimi" butami. Mam jedną parę od sześciu lat, bo jakieś zjeby genetyczne wymyśliły sobie, że będą produkować jedynie rozmiary do 46. Udało mi się tylko raz nabyć odpowiednie. Gdy byłem ostatnio we Włoszech
  • Odpowiedz