Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie
juz drugi niebieski mnie rzucil bo po miesiacu nie poszlam z nim do łóżka. z tym ostatnim po 2 tygodniach spotykania się zaczeliśmy być parą i był to niebieski, którego wcześniej wcale nie znałam. chciałam stałego związku, chciałam się poznać, żeby była między nami jakaś więź przed tym seksem no ale się przeliczyłam. moje koleżanki miały rację, że niebieski jeśli nie dostanie tego co chce to sobie pójdzie i gdybym poszła z nim do łóżka to na pewno zostałby ze mną. zostane pewnie starą panną ale ze swoimi świetnymi zasadami o niechodzeniu do łóżka z kimś do kogo nic nie czuje i umre sama podczas gdy wszystkie, które robią to odrazu, będą w szczęśliwym związkach. nie wiem po co to gadanie o tym jak ważne jest to z kim ktoś sypiał wcześniej i że nikt nie chce do stałego związku kogoś kto ma np 25 lat i 15 partnerów seksualnych. ja mam 24 lata i byłam w łóżku z tylko jednym i co z tego. chyba każdy wolałby żebym była z 10. znudziło mi się to poznawanie się, robienie jakiś kolacji, niespodzianek i bycie miłą bo do niczego to nie prowadzi. chyba muszę zostać szaloną różową, która sama kogoś podrywa, jest super pewna siebie, odrazu bedzie dochodzilo do seksu i zaraz zleci się masa chętnych niebieskich i każdy gada, że tak nie jest ale tak właśnie jest. chciałam się tylko wyżalić bo już mam dosyć tego jak wyglądają moje związki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 330
Kobiety, które szukają głębi gdzie indziej niż w gardle mają niełatwo. Co zrobisz Bożenko, takie czasy.


@DigitalGirl: Jak tego szukają u wiejskich ruchaczy, to mają niełatwo. Jakby kobieta szukała tego u romantyka, to by to miała na wyciągnięcie ręki. No ale wtedy problem jest bo romantyk w innych cechach jest niezbyt. Bożena, musisz wybrać typ faceta, który wolisz.

To tak jak facet który woli ostre sucze i myśli że będą ciepłe,
@Leosandra: seks nie jest głównym przewodnikiem związku?


To który jest w kolejce? Bo każdy związek, partnerski, małżeństwo skończy się rozstaniem jeśli seks będzie słaby, nie będzie spełniał oczekiwać obojga partnerów albo wcale go nie będzie.

a nie jest tak samo tez np. z charakterem, ze zwiazek rozpadnie sie, jesli nie bedzie dopasowania? czemu seks ma stac nad tym?
a nie jest tak samo tez np. z charakterem, ze zwiazek rozpadnie sie, jesli nie bedzie dopasowania? czemu seks ma stac nad tym?


@cirael: Tak samo. Jak nie umiemy razem spędzać czasu, to gdzie do seksu? Ale jeśli jest okej, fizyczność też, to te wszystkie co udają cnotki to serio, niech dojrzeją.

czemu seks ma stac nad tym?


Bo charakter stoi w kazdej znajomości nad znajomością najbliższą. Mozna mieć idealny charakter,
OP (zapomniałam kodu): nie będę tu nikogo oznaczać bo musiałabym pooznaczać wszystkich a jednak to troche zajełoby :D
Nie napisałam tego postu żeby obrazić np tego ostatniego niebieskiego czy ogólnie niebieskich tylko po prostu napisałam to co myśle i tyle. Nie spodziewałam się tak naprawdę takiej ilości komentarzy i takiej dyskusji.
Pisałam wyżej ale może nie każdy do tego dotarł, że ten ostatni niebieski bardzo mi się podobał, bardzo mnie pociągał
a nie jest tak samo tez np. z charakterem, ze zwiazek rozpadnie sie, jesli nie bedzie dopasowania? czemu seks ma stac nad tym?


@cirael: Tak samo. Jak nie umiemy razem spędzać czasu, to gdzie do seksu? Ale jeśli jest okej, fizyczność też, to te wszystkie co udają cnotki to serio, niech dojrzeją.

czemu seks ma stac nad tym?

Bo charakter stoi w kazdej znajomości nad znajomością najbliższą. Mozna mieć idealny charakter,
Pisałam wyżej ale może nie każdy do tego dotarł, że ten ostatni niebieski bardzo mi się podobał, bardzo mnie pociągał ale nawet gdybym cofneła czas to zrobiłabym to samo. To, że z kimś się dobrze czuje i mi sie podoba nie oznacza dla mnie odrazu seksu.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale miesiąc to już sporo czasu. Cokolwiek by mogło być, żebyś dała jasny sygnał, że nie traktujesz go jak nie wiem, brata?

Ja jak
@Kondono:

Jesteś z laską, kochasz ją, ona kocha ciebie. To pierwszy miesiąc związku


Tsooo? Jak można kochać kogoś po miesiącu związku. Najwyżej można być zauroczonym wyobrażeniem na temat danej osoby.

chce jeszcze uprawiać seksu.


Oczywiście. Tak samo jak zerwałem z laską która była super w łóżku ale jej osobowość mi nie pasowała. Czy to znaczy że przez miesiąc byłem z nią tylko dla emocjonalnej więzi? XD

@MinnieMouse0:

Wpis Opki jest
@nowywinternetach pozwol, ze przedstawie Ci jak ja to widze:
trzeba zdobyc zaufanie do kogos, zeby dopuscic do intymności, jesli znamy kogos krotko to zwyczajnie o to ciezko, bo boimy sie zostac wykorzystane i oszukane lub po prostu chcemy robic to z kims wyjatkowym (mowie tutaj o tych, ktore czekaja)

jezeli chodzi o intercyze, to zazwyczaj mowi sie o niej w kontekscie planowania slubu, kiedy zazwyczaj to zaufanie powinno sie juz miec (cos
trzeba zdobyc zaufanie do kogos, zeby dopuscic do intymności


@cirael: A ja słyszałem, że ufać trzeba "bo tak". Ludzie się dziwią gdy piszę o zdobywaniu zaufania, ale rozumiem, że różni są ludzie. Jedni pracują na dane rzeczy, inni uważają że im się należą.

Tyle, że seks z zaufania... jak ktoś ma problem z ufaniem ogólnie, to potrafi po 2 latach powiedzieć, że nie ufa jeszcze. Także myśle że wielu ludzi po
bylismy ze soba 3 lata a seks przez prawie caly czas zwiazek (oprocz ostatnich 2-3 miesięcy) byl przynajmniej 5 razy w tygodniu. A bycie razem z tym ostatnim niebieskim o ktorym tu pisze licze od rozmowy o tym ze chce byc juz ze mna w zwiazku i ja z nim rowniez. Moze rzeczywiscie bede juz sama i nikogo nie spotkam i wole to niz sie do czegos zmuszac. Moze przegapilam szanse na
@AnonimoweMirkoWyznania: W końcu jakaś normalna dziewczyna, a nie taka co wskakuje pierwszym lepszym do łózka, a Ty się jeszcze głupio pytasz czy to coś złego? Nie, to nic złego, to powinna być w ogóle podstawa człowieka z jakąkolwiek godnością osobistą, że nie oddaje się byle komu. Miesiąc to jest nic, to jest dosłownie chwilka i jeśli ktoś nie umie wytrzymać bez seksu przez miesiąc to bliżej mu do zwierzęcia niż człowieka.
chętnych niebieskich i każdy gada, że tak nie jest ale tak właśnie jest


@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że jest i nie wiem kto tak gada. Mężczyźni potrzebują seksu z przyczyn czysto naturalnych i jeśli "bliskie" spotkania z nowo poznaną kobietą nie kończą się wytryskiem to to strasznie boli. A do tego mało który niebieski się przyzna. :)
OP (zapomniałam kodu): @nowywinternetach mój poprzedni wpis miał być ostatni ale ten będzie ostatni.
Człowieku, czy ja tu pisze, że on miał się zgadzać na wszystko czego ja chce? NIE. Jest mi przykro, że nie dalej się nie spotykamy, że tak się to skończyło i tyle. Nikomu nie rozkazuje, nikomu niczego nie nakazuje. Nie chciał ze mną być to ok. Czy wypisuje do niego albo będę? Nie. To jego decyzja i