Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie
juz drugi niebieski mnie rzucil bo po miesiacu nie poszlam z nim do łóżka. z tym ostatnim po 2 tygodniach spotykania się zaczeliśmy być parą i był to niebieski, którego wcześniej wcale nie znałam. chciałam stałego związku, chciałam się poznać, żeby była między nami jakaś więź przed tym seksem no ale się przeliczyłam. moje koleżanki miały rację, że niebieski jeśli nie dostanie tego co chce to sobie pójdzie i gdybym poszła z nim do łóżka to na pewno zostałby ze mną. zostane pewnie starą panną ale ze swoimi świetnymi zasadami o niechodzeniu do łóżka z kimś do kogo nic nie czuje i umre sama podczas gdy wszystkie, które robią to odrazu, będą w szczęśliwym związkach. nie wiem po co to gadanie o tym jak ważne jest to z kim ktoś sypiał wcześniej i że nikt nie chce do stałego związku kogoś kto ma np 25 lat i 15 partnerów seksualnych. ja mam 24 lata i byłam w łóżku z tylko jednym i co z tego. chyba każdy wolałby żebym była z 10. znudziło mi się to poznawanie się, robienie jakiś kolacji, niespodzianek i bycie miłą bo do niczego to nie prowadzi. chyba muszę zostać szaloną różową, która sama kogoś podrywa, jest super pewna siebie, odrazu bedzie dochodzilo do seksu i zaraz zleci się masa chętnych niebieskich i każdy gada, że tak nie jest ale tak właśnie jest. chciałam się tylko wyżalić bo już mam dosyć tego jak wyglądają moje związki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 330
OP (zapomniałam kodu): @maur tak, rozmawialiśmy o tym. rozmawialiśmy także o naszych poprzednich relacjach. powiedziałam o tym, że chce z nim być ale do pójścia do łóżka potrzebuje troche czasu i chce go dobrze poznać tak aby nie było później dziwnych niespodzianek i zależy mi na stałym związku a nie na czymś przelotnym.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

@AnonimoweMirkoWyznania: problem w tym, że chyba nie czaisz, że miesiąc czasu to idealny czas na to, aby przespać się z kimś, jeśli zależy Ci na drugiej osobie. Takie chodzenie za rączkę jest dobre jak ma się 16 lat, a nie 24.

I nie chodzi o to, że byłabyś uznana za puszczalską, bo byś nie była, ale o to, że seks niesamowicie zbliża ludzi do siebie.

Poza tym wyobraź sobie, że ten
@AnonimoweMirkoWyznania: Już Ci ktoś napisał. Mówisz, że problemu nie ma, ale chciałaś się wyżalić. Wyżalić się, kiedy nie ma problemu? Seems legit. Przecież ludzie się żalą, z tego co dobre.Chciałaś związku, ale chciałaś czekać na seks nie wiadomo ile. Naprawdę pomyśl czego sama chcesz.

Jest Ci przykro, ale nie pomyślisz, że mogłoby się wydarzyć inaczej, gdybyś zmieniła zachowanie. Albo przynajmniej typ faceta, z którym bajerujesz. Zobacz w te komentarze ilu jest
jak już nie jesteś dziewicą, to nie dla ciebie romantyczności i czekanie z seksem, bo to hipokryzja


@xdddddddddddddddddddd: Dobrze, że to zielonko napisałeś. O tym zapomniałem. Dziewicy można jeszcze wybaczyć. Ewentualnie tej, co wnosi dużo poza seksem.

Weź sobie wykopka tylko nie normika. Taki, to czeka całe swoje zycie na seks, więc ten miesiąc, to dla niego nic xD


@Blaskun: I to jest rada za którą płaciłbym w mirkocoinach, tyle
@nowywinternetach: OPka napisała, że kończy temat, nie będzie komentować a ty dalej swoje mądrości
Napisałem Ci że chemia buduje wszystko weź jeszcze powiedz co myślisz to wszyscy tak zaczną robić i to będzie najlepsze co jest i jedyna prawda bo przecież ty tak napisałeś.
weź zrozum w końcu, że to każdego sprawa co robi i jak a to tylko amw i ludzie tu piszą o tym o czymkolwiek więc niech się
weź zrozum w końcu, że to każdego sprawa co robi


@everybodyfrytki: I rozumiem. Można być cnotką, można być dojrzałą kobietą, która wie czego chce, można być tą, która pogrywa sobie z odwlekaniem seksu, mimo że jest ogień.

Tyle że wiesz co? Trzeba się liczyć z konsekwencjami, a nie się żalić, bo to oznacza że się nic nie zrozumiało z tego doświadczenia i widzi się winę w drugim.

Ciągle to samo, że
pewnie wszyscy, którzy tutaj mieli inne zdanie niż ty to OPka


@everybodyfrytki: I tylko tyle masz do powiedzenia? Prędzej moje założenie jest trafne, niż Twoje. Bo kilku miało inne zdanie niż ja i co najwyżej mogę im pogratulować, nie mówiłem że są opkami. Niech czekają i 10 lat. Ich sprawa. W tym czasie się wiele zdarzy.
@nowywinternetach Mysle, ze miesiac, a 2 lata to jednak spora roznica :)
sama doswiadczylam zwiazkow, (lub tez nieoficjalnego spotykania sie, jak wolisz) w ktorych przed uplywem miesiaca uslyszalam, ze bez seksu teraz natychmiast nie ma sensu tego kontynuowac, chociaz dotyk byl i chec poznania sie szerzej tez byla.
doswiadczylam tez zwiazku, w ktorym poczekalismy na siebie i byl ogien, bo do seksu doszlo juz kiedy nie bylismy sobie obcy.

tak, seks jeat
Mysle, ze miesiac, a 2 lata to jednak spora roznica :)


@cirael: Jednak.

sama doswiadczylam zwiazkow, (lub tez nieoficjalnego spotykania sie, jak wolisz) w ktorych przed uplywem miesiaca uslyszalam, ze bez seksu teraz natychmiast nie ma sensu tego kontynuowac, chociaz dotyk byl i chec poznania sie szerzej tez byla.


Rozumiem źle do tego podchodzisz?

I drugie, bo to ważniejsze. Czy z Twojej strony była chęć fizyczności?

Jak z kobiecej strony jest
@AnonimoweMirkoWyznania: Co w tym dziwnego? Jak ktoś komuś proponuje związek, to jak może nie czuć pożądania? I żeby nie było, o matkę mojego dziecka starałem się półtora roku. Tak. Była dziewicą. Tak. Długo czekała (już miała trójkę z przodu). Ale przez całe te półtora roku nikt tego nie nazywał związkiem. To nie było na siłę. Po prostu z każdym dniem było coraz lepiej z nią spędzać czas. To było naturalne.
Dla