Wpis z mikrobloga

Kumam że każdy próbuje zarobić jak jest okazją ale Grosik aka turbodebil robi to najgorzej.
-jakas marka ciuchów z bazaru dla cyganów
-guwnonapoj energetyczny droższy od Blacka/tigera
-reklama najgorszej marki elektroniki czyli Manty
Albo taki pazerny albo dobrze płacą (strzelam że to pierwsze)
#pilkanozna #reprezentacja
Pobierz silownia - Kumam że każdy próbuje zarobić jak jest okazją ale Grosik aka turbodebil r...
źródło: comment_lFtj6HCp2yfNn6ySwMGnjnRTPm8J2jHY.jpg
  • 92
@Samol94: Tak korzysta z okazji, że obecnie żadna szanująca się marka, która mogła by wystawić konkretne pieniądze już do niego nie uderzy. Powinien uczyć się od Krychowiaka, który wykreował sobie taki wizerunek, przez który zgłaszają się do niego ekskluzywne marki premium, które chcą być z nim kojarzone. Myślisz, że gdyby taki Krycha przyjął teraz ofertę Cipo BAXX i jakiegoś taniego energetyka to by zgłosił się do niego apart?
@czup Tylko że krychowiak jest śliczny, laluś itd, nie ma zakoli, bujna czupryna itd, a Grosik tak nie wygląda, nie ma takich umiejętności, to i dla reklamodawców jest mniej warty. Także myślę, że i tak dobrze wykorzystuje swoje 5 minut
@camelinthejungle: Dokładnie. Mnie najbardziej rozwaliło to, jak dziennikarze z Anglii wspominali, że on praktycznie gadać po angielsku nie potrafi. Gość od 7 lat jest zagranicą, w tym 2 sezon w Hull... przecież to jest #!$%@? niepojęte xD Niektórzy piłkarze to w tym czasie 2-3 języki są w stanie ogarnąć i to tak, by dawać wywiady, a go angielski przerasta xD Przypomina mi właśnie tych typowych Polaków zagranicą, co to z 20-30