Wpis z mikrobloga

Szukam podobnych butów do tych https://www.amazon.de/dp/B015TK772E Moje ulubione buty do chodzenia gdy jest ciepło od 2 lat. Właśnie dziś zauważyłem że strzelił materiał z boku przy podeszwie. I teraz potrzebuje czegoś podobnego w miarę niskiej cenie. Zależy mi by były przewiewne, lekkie i miękkie i by był mój rozmiar. W tych chodziło mi się idealnie nawet bez skarpet. Kupiłbym te same, ale w moim rozmiarze 47,5 ich nie widzę.
#nike #adidas #buty
  • 4
@Zsim: Ile jesteś w stanie przeznaczyć na nie pieniędzy? Z takich w miarę podobnych są Nike Epic React - chyba jedne z najwygodniejszych butów od Nike. Na stronie producenta kosztują 639zł, ale jestem pewien, że jak poszukasz po sklepach np. Runcolors, Worldbox itd. to Twój rozmiar będzie w promocji. Ewentualnie jeśli wcześniej nie znałeś, to zobacz sobie Steal Alert na Facebooku, tam często publikują promocję, między innymi na Epic Reacty (
@smutny_ja: Tak max 300-350. Plus Nike Epic React to kompletnie nie trafia w mój gust.
Szukam czegoś super przewiewnego. Te to tak naprawdę taki "siateczkowy materiał" połączony z jakimś zwykłym materiałem wyściółkowym buta. Razem ma to ze 2mm grubości. A przy pięcie dodatkowo pianka w materiale. Najgorsze, że jak miałem czas pochodzić po sklepach przez cały ten tydzień i pooglądać buty. To nie potrzebowałem. A teraz nawet nie mam czasu wyskoczyć
@Zsim: To może jakieś Roshe ci się spodobają? Jest ich od groma, wszystkie są takimi przeciętnymi butami ale chyba bez wkładki Lunara jak te co podałeś w linku. Z butów powyżej budżetu (wyciągniesz za 450-500) masz jeszcze Flyknit Mariah Racer, ze względu na Flyknit są super przewiewne. Nie wiem, które mogą Ci się jeszcze spodobać, ale w Adidasie z bardzo przewiewnych masz wszystko co z Primeknitem + Climacoole. Są teraz jakieś