Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 950
Co jest bardziej w-----------o u #rozowepaski niż mówienie, że im wieje? Skwar, niczym w turbinie passata, a te:
- zamknij to okno, bo mi wieje.
- nie, jest zbyt gorąco.
- zamknij, bo przeciąg
- to co? Na dworze jak wyjdziesz, to też wieje dla ciebie i jest przeciag?
- nie, na dworze jest inaczej.
Kurtyna
#logikarozowychpaskow
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Infamiee: ale ja mam szczęście jednak - jak prowadzę, to podejmuję decyzje w takich sprawach, bo w---------y szum i gorąc negatywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa i tyle i nie muszę tego tłumaczyć, bo to jest po prostu oczywiste. Oczywiście czasem mi wszystko jedno, albo chcę być miły, ale koniec końców - to powinna być decyzja kierowcy, a jak pasażer chce się upierać, to może iść na piechotę.
  • Odpowiedz
@WyrobCzekoladopodobny: my mieliśmy w księgowości problem z jedną taką wiecznie zimną babą, na dworze było ponad 30, w biurze 27, duchota taka że idzie ocipieć ale nie, co się włączyło klime to ta podchodziła i ją wyłączała.

Problem rozwiązaliśmy tak, zę wezwaliśmy majstra od klimy, żeby odłączył jeden nawiew od sterownika. Ten co był nad nią. Żeby jej nie wiało. I można se było puszczać klime :)
  • Odpowiedz
@raceman: przeciąg w samochodzie czy źle ustawiona klima potrafi tak przewiać że nie będziesz mógł wstać z łóżka następnego dnia, a jak zlekceważysz stan zapalny to chwilowy paraliż różnych części ciała.
  • Odpowiedz
U mnie w związku zawsze odwrotnie. Ani ja ani niebieski nie mamy klimy i zawsze mu wieje, muszę się gotować w zamkniętym aucie jedynie z ustawionym maxa nawiewem ehhh :/
  • Odpowiedz
@trzeci: Ponawiam pytanie: Z kim wy się do k---y nędzy umawiacie? Jak czytam te wasze historie to mam wrażenie, że jedyne co was w związkach interesuje to s--s, a partnerka może być najgłupsza na świecie, może być pustakiem i kompletną idiotką, a jedyne co jest ważne to to jak daje d--y, jak obciąga i jak wygląda.
Albo już co druga taka jest, albo ja i kobiety w moim otoczeniu są
  • Odpowiedz