Wpis z mikrobloga

Koleżanka mająca ból dupy, że moi rodzice zagwarantowali mi coś więcej w życiu niż jedzenie i dach nad głową powiedziała
-Hurr durr ty to wszystko dostales, ja na wszystko musze pracowac sama
To jej odpowiedziałem:
-Jak twój ojciec siedział cieplutko na rencie 10 lat temu to mój tata pojechał w ciemno pracować przy spartańskich warunkach w Anglii, gdyby też był leniem jak twój to dzisiaj też bym ledwo wiązał koniec z końcem

Dobrze jej powiedziałem czy nie? Po czyjej stronie stoi #rakcontent

#mieszkanie #rodzice #logikarozowychpaskow #lodz
  • 93
  • Odpowiedz
@taratajcio mój stary dostał rentę po zawale, mając już na koncie miażdżycę i bardzo zaawansowaną cukrzycę. Oczywiście pracował z tymi dolegliwościami rezygnujac z renty, a po 4 latach zakończył pracę i życie jednocześnie.
Uważasz że gdyby nie zrezygnował z renty to byłby leniem?
  • Odpowiedz
@taratajcio: to wszystko zależy. Bo widzisz, są ludzie, którzy mają wszystko od rodziców, "studiują" jakieś gówno, żeby się dobrze bawić, bo i tak rodzice zapewnią wszystko synusiowi czy córeczce, włącznie z pracą. I jak do takich ludzi mieć szacunek jakikolwiek?
  • Odpowiedz
@lewaq3000 Nie wiem w jaki sposób według ciebie #!$%@? się o osoby bez szacunku do innych wyklucza nawoływanie do szacunku do innych. I pisząc

a jego rodzicom nie chciało się nic więcej niż pić tanie winiacze pod sklepem, brać socjal i narzekać, jak to kiedyś było.


Oceniasz osoby jako gorsze nie dlatego że coś zrobiły, tylko dlatego że ich rodzice coś zrobili.

Dla mnie wartości jakie wyznaję są połączeniem tego co przekazali
  • Odpowiedz
Nie wiem w jaki sposób według ciebie #!$%@? się o osoby bez szacunku do innych wyklucza nawoływanie do szacunku do innych


@MinnieMouse0: i vice versa

Nigdy nie byłam dzieckiem w piaskownicy które wyśmiewa rówieśników bo mają biednych rodziców


@MinnieMouse0: no chyba, że ma bogatych, wtedy #!$%@?ć bananów xD
  • Odpowiedz