Wpis z mikrobloga

Koleżanka mająca ból dupy, że moi rodzice zagwarantowali mi coś więcej w życiu niż jedzenie i dach nad głową powiedziała
-Hurr durr ty to wszystko dostales, ja na wszystko musze pracowac sama
To jej odpowiedziałem:
-Jak twój ojciec siedział cieplutko na rencie 10 lat temu to mój tata pojechał w ciemno pracować przy spartańskich warunkach w Anglii, gdyby też był leniem jak twój to dzisiaj też bym ledwo wiązał koniec z końcem

Dobrze jej powiedziałem czy nie? Po czyjej stronie stoi #rakcontent

#mieszkanie #rodzice #logikarozowychpaskow #lodz
  • 93
  • Odpowiedz
@taratajcio: Rakcontent po stronie koleżanki. Kim trzeba być aby niczym filip z konopii wyskoczyć z tekstem "Hurr durr masz lepiej bo rodzice zapewnili Ci wyższy poziom egzystencji" xD Cebulackie narzekanie.
  • Odpowiedz
@taratajcio: ci co #!$%@?ą że inni mieli lżejszy start gdyby sami mieli lżejszy start by się #!$%@? z nauką a później robotą bo w razie czego to przecież starzy poratują.
  • Odpowiedz
@taratajcio: ale jej powiedziałeś, wrzuć to na forum Korwinistow albo młodzieżówki Nowoczesnej czy innych liberalnych kuców, bedą zachwyceni jak kultywujesz krzywdzące mity i frazesy na temat ludzi słabszych

najgorsze, co sie stało w tym kraju po 89 roku to zaszczepienie tej gimboliberalnej pogardy do ludzi słabszych lub tych, którzy nie mieli tyle szczęścia co wilki sukcesu, w normalnych społeczeństwach ludzie słabsi i potrzebujący sa otaczani troską, jeśli ich stan nie wynika
  • Odpowiedz
@taratajcio: Jak można powiedzieć o czyimś ojcu, że "siedział cieplutko na rencie"? Wiesz, że nie dają renty tym którym nie chce się robić tylko trzeba mieć jakiś poważny powód? Okej, nie Twoja wina, że dostałeś więcej od ojca a ona nie, ale powiedzieć komuś tak to jest mega #!$%@?.
  • Odpowiedz
@taratajcio: Jak można komuś powiedzieć

hurr mam gorzej

hurr ja pracowałem/am na to, a Ty nie


W sumie można tak pomyśleć bo różnie ludzie mają w życiu, ale nigdy nikomu nie powiedziałem i to z bólem, że ja mam gorzej :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taratajcio: >zwalanie winy na kogoś, kto nie miał na to wpływu
banany w formie
co tam jeszcze powiesz, że hehe ciężko miałeś w życiu i wszystko zawdzięczasz swojej ciężkiej pracy? xD gówno prawda, jesteś tam gdzie jesteś dzięki urodzeniu się, znajomościom i środowisku w jakim się wychowałeś. to, że kiedyś się dobrze uczyłeś albo nauczyłeś norweskiego #!$%@? zmienia, bo tak samo ciężko pracują ci zazdrośni biedacy. z tym, że i nich
  • Odpowiedz
w pełni rozumiem, zawsze bawi jak kogoś rodzice po studiach pracują prawie za najniższą krajową i mają ból do mnie o too to, że mój ojciec z bezdomności i bez matury zbudował prosperującą firmę i ma 3 mercedesy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@grucha_88 a czy ja mówię że to źle? Mówię tylko że odsetek osób załatwiających sobie rentę jest nieduży wg moich doświadczeń. I że rentę trudno dostać. Więc naucz się czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@taratajcio: takie gimnazjalne gadanie. Jeżeli rodzice zapewnili Ci coś więcej to tylko się cieszyć jednak czasami warto mieć trochę pokory lub przynajmniej nie zniżać się do poziomu innych. Nie myl proszę z nastawianiem drugiego policzka bo nie to mam na myśli.
  • Odpowiedz
@taratajcio: Ogólnie jej żale i twoja odpowiedź są żenujące, ty nie miałeś wpływu na decyzje swoich rodziców, a jeśli jej rodzic jest na rencie to najprawdopodobniej z jakiegoś powodu, no chyba że tym problemem jest alkohol więc wtedy masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz