Wpis z mikrobloga

Koleżanka mająca ból dupy, że moi rodzice zagwarantowali mi coś więcej w życiu niż jedzenie i dach nad głową powiedziała
-Hurr durr ty to wszystko dostales, ja na wszystko musze pracowac sama
To jej odpowiedziałem:
-Jak twój ojciec siedział cieplutko na rencie 10 lat temu to mój tata pojechał w ciemno pracować przy spartańskich warunkach w Anglii, gdyby też był leniem jak twój to dzisiaj też bym ledwo wiązał koniec z końcem

Dobrze jej powiedziałem czy nie? Po czyjej stronie stoi #rakcontent

#mieszkanie #rodzice #logikarozowychpaskow #lodz
  • 93
@taratajcio: jednak z polaka zawsze polactwo wyjdzie. Niestety, ale w tym #!$%@? kraju to nie jest reguła, że jak #!$%@? to masz, a jak leżysz na rencie to nie. Prawo i system podatkowy jest tak #!$%@?, że uczciwych gani, a kombinatorów i oszustów nagradza. Więc nawet jak ktoś #!$%@?ł jak wół i prowadził przez 20 lat własną firmę uczciwie i bez kombinacji to nie jest w stanie po tylu latach kupić
@taratajcio: i tak i nie. Jeżeli mimo beznadziejnych warunków wychowawczych jest normalnym człowiekiem, to zasługa jej charakteru i silnej woli. Ja jestem wdzięczny za to co mi rodzice zapewnili, ale nie uważam się za lepszego z tego powodu
@lewaq3000 To jest właśnie ten problem, ćwierćinteligenci myślą, że to jest jakaś zasługa albo wina dziecka, że się urodził w takiej albo takiej rodzinie. Ocenianie innych przez pryzmat rodziców to chyba największe prostactwo jakie istnieje.
Może miałeś trochę szczęścia w życiu i urodziłes sów w bogatej rodzinie, szkoda że po rodzicach odziedziczyłeś tylko pieniądze, a nie szacunek do innych osób i dobre wychowanie.
@MinnieMouse0: xD sama najpierw pisałaś, że #!$%@?ą cię osoby, które miały to szczęście, a teraz nawołujesz o odrobinę szacunku xD Szkoda, że twoi rodzice nie dali ci ani kasy, ani kultury.
A poza tym nikogo nie oceniałem, poza zgrajom debili, którzy poprzez pryzmat ich starych, co im nic nie dali, mają jakiś problem do ludzi, których rodzice coś im zostawili.
Więc nawet jak ktoś #!$%@?ł jak wół i prowadził przez 20 lat własną firmę uczciwie i bez kombinacji to nie jest w stanie po tylu latach kupić dziecku mieszkania.


@0xD15EA5E: To chyba jakas gownodzialalnosc typu naprawa butow, a nie firma. Jak ktos tak zarabi na DG, że po 20 latach nadal dziaduje to niech lepiej idzie na etat.