Wpis z mikrobloga

Jako fan Quake'a (Quake > Unreal) chciałem obadać Quake Champions pomimo tego, że marka ta należy do znienawidzonej przeze mnie firmy. I co? I expected nothing and was still let down. Już na wstępie zostałem zmuszony do założenia kolejnego konta (konto Steam nie wystarczy) i zmuszony do zaakceptowania debilnego regulaminu (czego oczywiście nie zrobiłem). Czemu debilnego? Próbka widoczna jest na screenach niżej, ale jak przelecicie całość to takich głupot jest więcej. A teraz porównajcie to z grą w Quake III (a później Quake Live) w którym wystarczyło odpalić grę i tyle. Dziękuję Bethesdo za zrujnowanie kolejnej marki. Idę odpalić Quake'a III albo Quake'a 2 na q2dm1.

BTW, interesujące jest, że podczas uruchamiania gry nie ma logo Zenimax, ale jest logo Bethesdy, choć teoretycznie Bethesda nie miała z tym nic wspólnego (co innego Zenimax, które jest właścicielem id software). Wołam @Nicolai , który twierdzi, że mylę Zenimax z Bethesdą choć to on nie ma pojęcia o czym pisze.

P.S.
Słowa "pedał" na szczęście nie zabronili używać ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#gry #quake #quakechampions #unreal #bethesdasucks #bekazlewactwa #4konserwy
Bethesda_sucks - Jako fan Quake'a (Quake > Unreal) chciałem obadać Quake Champions po...

źródło: comment_QdJaZMtx5ShqmBXPFQabdKBNRcQJBtzb.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: @Lisaros: Ja przez wiele lat wolałem UT, ale dopiero rozrywka na duele, cpm i mapy z ra3 mi pokazały, że Q3 wykonało krok dalej w kilku sferach, tylko ja po prostu wcześniej tego nie znałem, mimo, że część tego działało jeszcze w q2 i q1 nawet. Trzeba było dorosnąć i wejść na wyższy level ogólnie w fpsach, by móc odkrywać różne smaczki.
  • Odpowiedz
czo? ( ͡º ͜ʖ͡º) "Bo pojawiło się logo"? Ja mam to skomentować?


@Nicolai: Widzę nie bez powodu jesteś fanem Bethesdy. Zenimax we wcześniejszych grach Bethesdy pojawiało się zawsze przy okazji pojawiania się logo Bethesdy, dopiero od niedawna zaczynają je ukrywać. Jeśli muszę dalej to wyjaśniać to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.

A dodanie mnie na czarną popieram, przynajmniej nie będę musiał czytać twoich idiotycznych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Bethesda_sucks: czy ja dobrze rozumiem? Nawet nie odpaliłeś QC, bo te dwa fragmenty regulaminu kłócą się z twoim światopoglądem i mimo tego się mądrujesz jaka ta gra jest niby #!$%@?? No xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jubei: czego się spodziewasz po człowieku który ma jakąś obsesję, pewnie w domu ma tarczę do rzutek z ryjem CEO Bethesdy, a klapa od kibla to logo tejże firmy. Człowiek którego paliwo to szukania powodów żeby przyczepić się do akurat tej firmy, zastanawiam się czemu nie Facebook albo Uber, albo jak już w branży gier to EA lub Ubisoft. Po prostu XD. @Bethesda_sucks: get a life, weirdo
  • Odpowiedz