Wpis z mikrobloga

#zwiazki #pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow

No więc jakieś 1,5 roku temu poznałem taką dziewczynę z którą zacząłem pisać.

Gdy ją gdzieś zapraszałem to zawsze się zgadzała, spotykaliśmy się spacerek, piwko, kino (każdy zawsze płacił za siebie).

Gdy do niej pisałem to potrafiliśmy przegadać po kilka godzin, zagadywała, podtrzymywała temat.

No właśnie, tylko zauważyłem, że to zawsze JA pierwszy piszę, zawsze ja proponuję spotkanie, nigdy ona pierwsza.

Jakoś w listopadzie 2017 stwierdziłem, że to sprawdzę i poczekam, aż ona pierwsza napisze.

No i tak, od listopada nie mam z nią kontaktu xDD

Dziewczyny co z wami? Aż tak duma nie pozwala wam napisać jako pierwsze?
rales - #zwiazki #pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow

No więc jakieś 1,5 ro...

źródło: comment_bkb7VN6KU375iHtywWwur3VGblr0aNmo.jpg

Pobierz
  • 23
@rales: Szukaj innej od listopada to stary taka kupa czasu że ona ma w dupie Ciebie już dawno. Gdyby jej zależało Mogłaby chociaż głupie życzenia na święta wysłać czy nowy rok. Najlepsze lekarstwo to nowy obiekt zainteresowań. Wiem, że ciągnie do takich lasek ale nie żyj fantazjami bo nie będzie happy endu w tym temacie - takie życie jest po prostu a raczej logika różowych, że jak widzą faceta który się
@rales: Ja np. nie utrzymuję sama z siebie wielu kontaktów. Lubię z kimś pisać, czasem się spotkać, fajnie i w ogóle, ale jeśli sama nie piszę, to znaczy że ten kontakt nie jest dla mnie tak istotny. I jest mi obojętne czy z tą osobą piszę czy nie. Niektóre osoby przestały do mnie pisać i urwał się kontakt samoistnie. Niektóre ja zakończyłam bo mnie męczyły. Mam kilka osób, z którymi utrzymuję
@rales widocznie byłes dla niej kimś z kim fajnie jest się spotkać, ale nie na tyle fajnym żeby utrzymywać kontakt. Po prostu jak ty się chciałeś spotkać to spoko możemy i tak nie mam nic do roboty. Ale żeby to ona wyszła z inicjatywą musi być ta potrzeba kontaktu. Ona jej nie miała, ot co.