Wpis z mikrobloga

@motyw: 9-10 % BF skończę redukcję co bez SAA dla osoby amatorsko trenującej i muszącej normale żyć - rodzina, praca etc jest dość wycięczające, wiadomo, ze to i tak daleko od formy kulturystycznej ale jak na "Janusza" mieć żyły na brzuchu i plecach to dużo
@czarekn: prowadzę dietetycznie + programowanie treningowe od niemalże 2 lat. Studiowałem technologię żywienia nawet przed byciem grubym i nie ukrywam, ze widza na start tu pomogła dużo z samym sobą zrobić porządek. "Irl" jeśli miałeś na myśli pokazywanie ćwiczeń na siłowni to się tym nie zajmuję, ale jeśli jesteś z #torun to mogę Ci kogoś polecić, bo są fajni ogarnięci ludzie, ja tam 3 lata się bawię na tej siłowni, ale
@Re-volt:

Właśnie to jest najciekawsza historia. Moja żona poznała mnie

- Jak miałem 120 kg
- Jak jeszcze moja firma przynosiła straty zamiast zarobków
- Byłem bardzo wielkim nieogarem życiowym i raczej wówczas samcem nie beta a omega

¯\_(ツ)_/¯

No ale jak to powiedziała "widziała potencjał". Jak widać - bingo

@mrs_badger:

Trochę z klasyka bo lubiłem badger, badger, mushroom, mushroom, och snake... och snake... a trochę jak zaczynałem to sobie
@Kasahara: Hyhy, też się roztyłem w uj w trakcie układania życia, 18h na dobę siedzenia na dupie, teraz jak już stoję finansowo i życiowo na nogach to wziąłem się za redukcję, póki co -24kg. ( ͡º ͜ʖ͡º) Też nie żałuje.
@Re-volt: Panie 8 dni redu zostało, to późnoej zrobię masę w dwa tygodnie +10 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Strahl: trzymam kciuki, ludzie nie rozumieją, ze jest +100 rzeczy ważniejszych często aniżeli bycie grubym/nieuczesanym. Ja lubię był żółwiem, który zaczyna wolno, jednak pierwszy dobiega do mety ( ͡° ͜ʖ ͡°)