Wpis z mikrobloga

"Nie powinno być tak że k---a która śpi z wieloma facetami jest szkalowana w społeczeństwie, powinna być równość!" - Jakaś używana kobieta

Są pewne zasady społeczne czy tam kulturowe, mówię społeczne bo nie ma społeczeństwa bez tej zasady że rozwiązła kobieta to zła(znaczy są prymitywne plemiona gdzie jest to ok ale chyba nie chcemy zostać prymitywnym plemieniem).

Pomijając już to że takie nastawienie skutkuje zniszczeniem cywilizacji.
Jestem ciekawy czemu kobiety tak mocno stojące podobno za równością(bo przecież płcie się nie różnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)) nie zauważają czegoś tak strasznego jak golenie nóg, puszczanie się można ukryć, nieogolonych nóg w lecie nie za bardzo chyba że ktoś lubi tortury.

Dlaczego o to tak nie walczą jak o puszczanie się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież męska noga i kobieca się prawie niczym nie różni, dlaczego u facetów to jest akceptowalne a u kobiet nie?
Gdzie równość?
Wymagam tylko konsekwencji działań ale wiadomo że was d--a piecze że nie jesteście już dziewicami.

#stulejacontent ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #spoleczenstwo #psychologia #feminizm #bekazlewactwa #bekazpodludzi #socjologia
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BananowyChleb: Bo tak działają podwójne standardy oparte o płeć. W starciu fizycznym kobieta vs mężczyzna, ten drugi ma przewagę wynikającą z różnic płciowych. Z tego powodu inaczej (gorzej) oceniamy mężczyznę pobitego przez kobietę/mężczyznę, który uderzył kobietę, a inaczej (lepiej/mniej surowo) kobietę pobitą przez mężczyznę/kobietę, która uderzyła mężczyznę. W przypadku seksu jest na odwrót, kobiety ze względu na różnice międzypłciowe mają łatwiej na rynku seksualnym stąd są oceniane gorzej, mężczyźni mają
  • Odpowiedz
Wypada dać plusa mądrym wpisom. Widzę że na wykopie często się tego nie robi. Tak delikatnie namawiam :)
  • Odpowiedz
@Aokx: Dlatego debili jest najwięcej. Moje zasady określają jacy mężczyźni mnie interesują i to że prawdopodobnie większa część mężczyzn „ciupcia” na prawo i lewo to właściwie mnie nie obchodzi, dlatego proponuje tobie to samo. Kobiety robiące to na ilość mają do tego prawo, ale nie jest to atrakcyjne dla potencjalnych partnerów, tak samo jak u mężczyzn nie jest dla potencjalnych partnerek - ofc mówię z własnej perspektywy
  • Odpowiedz
@BananowyChleb: Nie wiem czemu facet lubiący ciupciać jest debilem... Tak raczej jest na mały minus jak facet nie jest prawiczkiem ale zbyt mały minus by ktoś się przejął i zazwyczaj te prawiczki to po prostu słabi mężczyźni więc kobiety ich lubiące raczej nie zwiększą swojej ilości w przyszłych pokoleniach.

Ogólnie mówiąc już tak o twojej postawie. Możesz sobie lubić prawiczków wbrew zasadom społeczeństwa ale powinnaś krytykować kobiety za rozwiązłość.
  • Odpowiedz
@teehee: A ocenianie po brzykiej twarzy, ulanstwu itp rozumiem że nikogo nigdy nie krytykujesz xD jeśli krytykujesz to jesteś "nic nie wartą szmatą". A szerzenie myśli że jak kobieta jest używana to może po prostu skłamać facetowi jest po prostu złe, to tak jakby ja promował oszukiwanie żon :). Oczywiście że straciła swoją wartość xD Nie wstydzę się tego mówić.

Cały czas próbuję zabłysnąć :*
  • Odpowiedz
@Aokx: tagujesz psychologia, to będzie w skrócie o tym, co mówi psychologia (w dużym skrócie).

Jeśli chodzi o stosunek monogamia vs poligamia...oba podejścia są uzasadnione ewolucyjnie.

Poligamia - u faceta to proste, jeden facet jest w stanie zapłodnić kilka kobiet, ale kilku facetów nie jest w stanie zapłodnić jednej kobiety. Stąd poligamia u faceta jest bardziej akceptowalna. Ale z kolei u kobiety więcej mężczyzn = większa pula genetyczna. Również uzasadnione. I z planowaniem dzieci, z antykoncepcją itp nie ma to nic wspólnego, bo te rzeczy dzieją się na poziomie świadomości, a preferencje seksualne są gdzieś
  • Odpowiedz