Wpis z mikrobloga

"Nie powinno być tak że #!$%@? która śpi z wieloma facetami jest szkalowana w społeczeństwie, powinna być równość!" - Jakaś używana kobieta

Są pewne zasady społeczne czy tam kulturowe, mówię społeczne bo nie ma społeczeństwa bez tej zasady że rozwiązła kobieta to zła(znaczy są prymitywne plemiona gdzie jest to ok ale chyba nie chcemy zostać prymitywnym plemieniem).

Pomijając już to że takie nastawienie skutkuje zniszczeniem cywilizacji.
Jestem ciekawy czemu kobiety tak mocno stojące podobno za równością(bo przecież płcie się nie różnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)) nie zauważają czegoś tak strasznego jak golenie nóg, puszczanie się można ukryć, nieogolonych nóg w lecie nie za bardzo chyba że ktoś lubi tortury.

Dlaczego o to tak nie walczą jak o puszczanie się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież męska noga i kobieca się prawie niczym nie różni, dlaczego u facetów to jest akceptowalne a u kobiet nie?
Gdzie równość?
Wymagam tylko konsekwencji działań ale wiadomo że was dupa piecze że nie jesteście już dziewicami.

#stulejacontent ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #spoleczenstwo #psychologia #feminizm #bekazlewactwa #bekazpodludzi #socjologia
  • 34
  • Odpowiedz
@BananowyChleb: Wyobraź sobie gigachada czy coś, najprzystojniejszego faceta jaki istnieje. Może nie ty ale większość kobiet da mu się zapłodnić nawet nie oczekując że wychowa dziecko. I genetycznie lub kutulrowo taka postawa przetrwała w społeczeństwie. Wygrywał ten co najwięcej zapładniał. Kobieta nie wygrywa ewolucyjnie w ten sposób. Proste...
  • Odpowiedz
@Aokx: To prawda, że to wywodzi się z biologii, ale wydaje mi się, że ludzkość nie jest już na tyle prymitywna, że facet musi zapładniać kilka kobiet bo ma w głowie przedłużanie gatunku. Bynajmniej to że facet ma rozwiązłe życie seksualne nie powinno być to tak usprawiedliwiane. Wydaje mi się, że ta bardziej rozwinięta część społeczeństwa traktuje to jako coś ważniejszego, niż po prostu rozmnażanie, dlatego „nie dałabym dupy” takiemu
  • Odpowiedz
@BananowyChleb: Nie ma w głowie przedłużania gatunku xD Tak ma w genach że lubi ciupciać bo geny cipuciające przetrwały. A reszta twojej wypowiedzi jest o tym by nasza cywilizacja upadła jak inne podobne twoim ideałom... Nie ma miejsca na jakieś dziwne empatyczne niby moralne zasady nie wiadomo skąd. Empatia i moralnośc są właśnie z ewolucji i mogą się zmieniać.
  • Odpowiedz
@Estelle: Nie rozumiem jaki to ma związek z tematem. Gardzę grubaskami ale jak już innej nie mogę mieć to wezmę grubaskę na żonę, to to samo.
  • Odpowiedz
@Aokx: ja nie umiem tego zrozumieć, jak człowieka można nazywać „używanym”. Serio? Kobieta to człowiek, a nie przedmiot. Traktowanie człowieka jak przedmiot tylko świadczy o Tobie.
  • Odpowiedz