Wpis z mikrobloga

@SKYFander gorzej jak jedziesz bezprzedziałowym i komuś nogi jadą, ktoś jest na kacu i wali trawionym alkoholem, jakaś pańcia wyleje na siebie flakon waniliowych pachnideł, inną osoba wcina konserwę rybną (autentyk), pasażer przed tobą wczoraj zżarł kilo czosnku, a jego kumpel nie wyobraża sobie podróży bez browara i fajki po tajniacku wypalonej w kiblu. I do tego wszystkiego jeszcze płaczące dziecko. I klasycznie temperatura niedopasowana do warunków na zewnątrz. Miłej podróży (
@Dorciqch: wciąż lepiej niż walka o miejsce na nogi, brak jakiegokolwiek stolika, ciągłe przepuszcanie kogoś jak siedzisz przy korytarzu i gapienie się w bok albo trzy osoby naprzeciw ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O tym jak ułatwioną robotę mają złodzieje nawet nie wspomnę.
@SKYFander ja na brak miejsca na nogi nigdy nie narzekam, ale my niscy ludzie już tak mamy ( ) w bezprzedziałowym za to gapisz się na tył fotela przed sobą, też ciekawy widok ( ͡º ͜ʖ͡º) wszystko ma swoje plusy i minusy
@Dorciqch: Lepszy tył fotela ze skladanym stolikiem gdzie mogę sobie postawić laptopa, niż twarz pana janusza żującego bułę z paprzykarzem xD
Ogólnie przedziały sprawdzają się w jednym wypadku - jazda dużą grupą. Parę razy tak jechałem ze znajomymi. 6 osób, cały przedział nasz, nawet można czasamo zamknąć i mieć wszystko w dupie, wtedy polecam. Do samodzielnych podrózy bezprzedziałowce, najlepiej jeszcze 1 klasa.
Dlatego przedziałowe wagony to gówno


@SKYFander: jedziesz z 6-8 znajomymi

Wagon przedziałowy - jesteście razem, można pogadać, napić się piwka nie przeszkadzając nikomu
Wagon bezprzedziałowy - nawet nie pogadasz po ludzku
@kwetiapina Każdy powinien miec w sobie odrobinę kultury, Ty zielonko również, trzymanie spoconych rapet na siedzeniu w pociągu nie jest właściwym zachowaniem. To, że jest to druga klasa nie oznacza, że możemy zachowywać się jak dziki. Zamiast agresywnie odpowiadać na posty użytkowników lepiej usuń konto. ( ͡º ͜ʖ͡º)