Wpis z mikrobloga

  • 686
@kamien23 jak mają być szczęśliwi skoro nie mogą nawet wziąć małżeństwa i zalegalizować związku? #!$%@? jakie wy macie problemy z gejami, nikt was nie próbuje w nich zmienić i tak was by nikt nie chciał prawaczki XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 635
@kamien23: jak idę ze znajomymi na piwo to co chwilę słyszę jaką to on laskę nie zaliczył czy jakie cyce na ta Kasia z pokoju obok w pracy, a jak ja powiem, że mam chłopaka to słyszę, że nikogo to nie obchodzi i dlaczego wszystkim wciskam swoją orientację i homopropagandę
  • Odpowiedz
@kamien23: szczęście ogranicza się wg ciebie tylko do seksu? a co z pozostałym wymiarem?

Jak mam być szczęśliwy, gdy słyszę niewybredne komentarze jak karmię kaczki w parki z partnerem?
Jak mam być szczęśliwy, gdy boję się go pocałować na do widzenia, gdy wsiada do pociągu?
Jak mam być szczęsliwy, gdy kolega w pracy opowiada o randce z dziewczyną, a gdy ja to zrobię to jest to wciskanie orientacji?
Jak mam być
  • Odpowiedz
@MonitoringMediow: tak, doskonaly wpis kolegi @Czarny_Kot_ obnazajacy cala hipokryzje konserwatystow-katolikow. Tu link: https://www.wykop.pl/wpis/26034023/w-sumie-nic-nie-mam-do-katolikow-ale-czy-oni-musza/

A tu calosc:
W sumie nic nie mam do katolików. Ale czy oni muszą się z tym tak obnosić?! Rozumiem, modlić się czy coś w domowym zaciszu, nic mi do tego co ludzie robią pod swoim dachem, ale oni robią wszystko, żeby normalni ludzie od razu wiedzieli kim oni są - jakieś łańcuszki na szyjach, krzyżyki, pochody, walenie
  • Odpowiedz
jak idę ze znajomymi na piwo to co chwilę słyszę jaką to on laskę nie zaliczył czy jakie cyce na ta Kasia z pokoju obok w pracy, a jak ja powiem, że mam chłopaka to słyszę, że nikogo to nie obchodzi i dlaczego wszystkim wciskam swoją orientację i homopropagandę


@MonitoringMediow: więc wkurza cię słuchanie o czyjeś seksualności i dlatego chcesz aby wszyscy słuchali o twojej seksualności?
Wtf?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@kamien23: bardziej chodzi o to, że wszyscy to robią, ale to ja się obnoszę jak tylko wspomnę jedno słowo. Jeżeli hetero tak to przeszkadza to niech zaczną od siebie.

Drzazgę widzisz w czyimś oku, ale kłody w swoim nie
  • Odpowiedz
bardziej chodzi o to, że wszyscy to robią, ale to ja się obnoszę jak tylko wspomnę jedno słowo. Jeżeli hetero tak to przeszkadza to niech zaczną od siebie.

Drzazgę widzisz w czyimś oku, ale kłody w swoim nie


@MonitoringMediow: nie robię pochodów heteryków, więc nie wiem co chcesz porównać¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
funkcjonowanie w strukturze prawno-społecznej jako partnerzy sprowadza się do seksu?


@pax_psychicae: nie trzeba przynajmniej przez miesiąc raz w roku robić pochody i celebracje tego że jesteś homoseksualistą
Zmusza do myślenia?
  • Odpowiedz
Czyli sugerujesz, że funkcjonowanie w strukturze prawno-społecznej jako partnerzy sprowadza się do seksu? Zmusza do myślenia


@pax_psychicae: zapytaj Piety... on sie jakos nie obnosil i bylo mu dobrze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@kamien23: to, że nie organizujesz lub nie bierzesz udziału w takich marszach to nie moja wina i nie mój problem. Nie zakazuję ci ich organizowania, zrób jeden jak tak bardzo ciebie boli ich brak. Tak działa demokracja, że każdy jest wolny do robienia czego chce w zakresie prawa, prawo aktualnie nie zakazuje organizacji marszów czy homoseksualizmu, więc dlaczego ty stawiasz się ponad nim i stwierdzasz, że marsze równości nie powinny być
  • Odpowiedz
Tak działa demokracja, że każdy jest wolny do robienia czego chce w zakresie prawa, prawo aktualnie nie zakazuje organizacji marszów czy homoseksualizmu, więc dlaczego ty stawiasz się ponad nim i stwierdzasz, że marsze równości nie powinny być organizowane?


@MonitoringMediow: tak działa demokracja że mam prawo to krytykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz