Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ok taguje: #przegryw #stulejacontent #friendzone.

Ostatnio widzę masę wpisów przegrywów którzy żalą się nad swoim żałosnym życiem. Chciał bym opowiedzieć wam pewną historie która może chociaż lekko pokaże wam że przegryw siedzi tylko w waszej głowie i sami siebie niepotrzebnie dołujecie. Ooo nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę, ooo, nigdy się nie całowałem. No #!$%@? mać serio?

Ale może najpierw coś o mnie. Obiektywnie patrząc w lustro oceniam się na jakieś 3-4/10. Od zawsze miałem nadwagę (kiedyś nawet otyłość, ważyłem 110 kg przy 178 cm wzrostu ale udało się zbić do 85 i tak utrzymuje się od kilku lat), mam zakola, cierpię na pewną genetyczną chorobę która sprawia że widocznie kuleje na jedną nogę. Chyba jedyna rzecz która we mnie jest w miarę to to że mam proste zęby XD. Wyobraźcie sobie mnie, typowo brzydal i przegryw co? Ale czy napewno?

Przez całą podstawówkę i gimnazjum nie odzywałem się do dziewczyn, byłem cholernie nieśmiały. Przez facetów byłem gnojony, serio, przez ten cały okres miałem tylko 1 kolegę który na dodatek mieszkał w innym mieście i co miesiąc na weekend wpadał do rodziny. Tak że samotność lvl 89. Dopiero pójście do technikum sprawiło że byłem troszeczkę pewniejszy siebie. Prawdopodobnie stało się to dlatego że było nas tylko 2 facetów w klasie (więc 0 gnojenia) i 18 kobiet, chcąc nie chcąc musiałem w końcu się przełamać i zacząłem stawiać się innym facetom przez co dostałem kilka razy wpierdól ale co nabrałem pewności siebie to moje. Dziewczyny same zaczęły zagadywać jak widziały że znowu mam #!$%@? pod okiem xD. Więc zebrałem w tym czasie kilka koleżanek które sprawiły że moja nieśmiałość zniknęła.

Ale do rzeczy. Najlepsza rada dla przegrywów to to żebyście zaczęli wkońcu wychodzić na imprezy.

Wy naprawdę myślicie że pocałowanie dziewczyny jest takie trudne bo nie rozumiem?

Pierwszy raz całowałem się jak miałem 16 lat, poznałem tam pewną ładną dziewczynę, obiektywnie była 6/10 ale dla mnie 8/10 bo byłem stuleją. Było to ognisko, poszliśmy ekipą po alkohol do sklepu bo się skończył. Byliśmy już mocno #!$%@?, wracając przez jakieś łąki #!$%@?łem się z nią o jakiś korzeń czy #!$%@? wie co a reszta nas zostawiła xD. Leżeliśmy #!$%@? i jej włosy chyba pachniały truskawką czy #!$%@? wie czym więc powiedziałem jej że pachnie jak truskawka, ona się zaśmiała, zapytałem czy mogę sprawdzić jak smakuje i ją pocałowalem. Byliśmy ze sobą przez jakiś miesiąc ale jednak nie pasowaliśmy do siebie więc elo.

Także dla przypomnienia, KROK 1 - RUSZCIE DUPY Z PIWNICY I ZACZNIJCIE CHODZIĆ NA IMPREZY.

Z następną dziewczyną jaką się spotykałem poznałem na studiach. Była strasznie ładna ale jednocześnie wredna jak #!$%@?, nie nawidziła mnie tak, że kiedy mówiłem do niej cześć, ona odpowiadała mi #!$%@?. Przez jakieś pół roku próbowałem się z nią zakolegować obracałem wszystkie jej obelgi w żart a jak widziałem że siedzi gdzieś sama to się dosiadałem i ją #!$%@?łem. Byłem w sumie troszkę śmieszkiem bo raz kupiłem jej kwiatka i przy całej grupie jej go dałem xD, wzieła go i #!$%@? odrazu do kosza XD. Okazało się że ma narzeczonego ale byłem już tak nakręcony na nią że #!$%@? nie mogłem zrezygnować :D. Po pewnym czasie moich starań i po nachalnym #!$%@? się z nią do grupy na projektach grupowych zaczęła nawet mi odpowiadać cześć mimo tego że dalej była bardzo negatywnie nastawiona w stosunku do mnie , pisaliśmy trochę i pamiętam był kiedyś jakiś ważny mecz, chyba Polska Irlandia i założyliśmy się że jak Irlandia wygra to się od niej #!$%@?ę , a jak polska wygra to będzie dla mnie miła przez jakiś czas. Zażartowałem że jak będzie remis to ma mnie pocałować ;d, a ona sie zgodziła xD.

Największa beka była jak się okazało że był remis XD 0:0 z tego co pamiętam . Spotkaliśmy się na piwie w parku w mieście wieczorem i powiedziałem że zakład to zakład, nie chciała mnie pocałować ale ja ją pocałowalem, siedzieliśmy tam przez jakieś 2h całując się i przytulając. Spotykaliśmy się przez jakiś czas później, miała zerwać zaręczyny, ale tego nie zrobiła, mówiła mi że ja mam spotkać się z jej facetem i powiedzieć mu że ona już nie jest jego xD mówiła że jej narzeczony to #!$%@? i ciepła klucha i że chce być ze mną. Powiedziałem jej że ją #!$%@?ło i sama ma się z nim rozstać, no ale chyba nie mogła bo to był już koniec ;x.

Dla przypomnienia, KROK 2: BĄDŹCIE #!$%@? WYTRWAŁYMI #!$%@?, NIE PRZEJMUJCIE SIĘ PORAŻKAMI, JAK DUPA WAM MÓWI ŻEBYŚCIE #!$%@? TO ALBO #!$%@? ALBO NIE I LICZYCIE ŻE MOŻE ZMIENI ZDANIE.

No i ostatnia historia, też na studiach. Na początku zauwazyłem że dosyć ładna dziewczyna 9/10 dla mnie (pewnie obiektywnie jakieś 7.5/10) spogląda w moją stronę dosyć często. Była naprawdę piękna, super piersi super tyłek kręcone włosy ładna buzia ładne usta i ten styl, conversiki super ciuszki widać że całkiem bogata. Nie pamiętam w jaki sposób ale chyba po jednym kolosie zapytałem ją czy to w ogóle cos napisala (mi poszło całkiem nieźle) i tak pogadaliśmy o studiach, potem dowiedziałem się że jest #!$%@? bo zaczeliśmy dyskutować czy lepszym sposobem na samobójstwo jest krótki czy długi sznur, czy utopenie się boli bardziej niż uduszenie i czy można zamówić exit bag z kanady xD (pozdrawiam ludzi z tagu #depresja), okazało się że ona tez kiedyś była troszkę emo. Po wykładach poszliśmy do baru się napić i po kilku piwach, kiedy odprowadzałem ją na autobus po prostu mnie zatrzymała i pocałowała, w ten dzień udało się zaliczyć nie tylko kolosa( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dla przypomnienia, KROK 3: KORZYSTAJCIE Z UROKÓW UNIWERSYTETÓW, MIEJCIE JAKIEKOLWIEK ZAINTERESOWANIA NAWET JAK SĄ #!$%@?, MOŻECIE GADAĆ O DUPIE #!$%@? MARYNIE ALE JAK ROZMAWIACIE O TYM Z CIEKAWOŚCIĄ TO ZAINTERESUJECIE TYM DZIEWCZYNY.

Dobra nie chce mi sie już dalej pisać bo ide do sklepu po doritosy i monsterka ale prosze was, w kazdym siedzi przegryw i tylko od was zalezy czy sobie z nim poradzicie, po prostu traktujcie kazda relacje z plcia przeciwna tak jak byscie nigdy nie mieli nic do stracenia i badzcie bardziej odwazni. Pozdrawiam cieplutko i powodzenia, elo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8