Wpis z mikrobloga

@fiziaa: @FalkyFox: Ja wiem skąd oni się biorą. To są ludzie opłacani przez "Big Pharma". Firma farmaceutycznym zmniejszają się dochody, bo jest coraz mniej chorób i epidemii, wiec wynajmują statystów, organizują protesty, namawiają ludzi zeby się nie szczepili. Brak szczepień spowoduje powrót epidemii i big Parma zarobi miliardy na sprzedaży leków i hospitalizacji. NIE DAJCIE SIE OSZUKAC, antyszczepionkowcy to spisek koncernów farmaceutycznych. pdk
@fiziaa:

czy ty w ogóle rozumiesz co on powiedział? Wprost odmówił sobie kompetencji medycznych, przyznając każdemu o IQ większym niż oheblowanej deski, rozumiejącemu język polski, że się na tym. nie zna. Czego nie paniemajesz? Sam jestem rodzicem i Młody dostał komplet szczepień, również tych fakultatywnych. Tyle tylko, że niczego to nie zmienia bo chodzi o prawo wyboru. Naukowe fakty mówią, że warto szczepić i nikt tego nie podważa. Mówią też,
@fiziaa:
PS. domyślam się, że moja wypowiedź nie mieści się w wypokowym czarno-białym świecie, gdzie albo jest się w 100% za, albo w 100% przeciw, ale w dupie to mam.
Ja też uważam antyszczepionkowców za debili. Tyle tylko, że uważam, iż mają święte prawo być debilami.
@Dezyderat:

Szkoda, że #!$%@?ący głupoty w internecie nie są prawnie zobowiązani do wypłacania odszkodowań (odpowiadając całym majątkiem, niech leżą pod mostami) za skutki swoich bredni, proste rozwiązanie, a tę pozbawioną mózgów zarazę by to skutecznie ukróciło.

Wyborcy partii Razem też są debilami, a gdyby wprowadzić ich postulaty w życie, konsekwencje byłyby dużo groźniejsze niż parę niezaszczepionych dzieciaków. To co? Delegalizujemy? Rozstrzeliwujemy?

Jesteś typowym przykładem homo sovieticus, którego trzeba trzymać za mordę
@Paul_Proteus: Istnieje minimalne zagrożenie przy szczepieniach, ale to i tak mniejsze ryzyko, O WIELE MNIEJSZE, niż przy braku szczepienia. W innych krajach również zaczęto mówić jakie to szczepienie jest złe i wiele osób rzeczywiście przestało szczepić - skutek? Choroba wróciła, a liczba zachorowań na szczepioną chorobę była taka, jak przed wprowadzeniem szczepień - DUŻA.
" co 3-5 lat wzrasta liczba chorych na świnkę. W 2003 r. w Wielkiej Brytanii zaszczepionych było
@CzarnaPufa: No i co z tego, że powiedział, że jest specjalistą? To tak jakbym ja powiedziała, że nie jestem specjalistką ale uważam, że zabijanie Żydów w obozach koncentracyjnych ma pewne pozytywne aspekty i nie powinniśmy jednoznacznie oceniać tego jako złe.

@CzarnaPufa: A ja uważam, że człowiek, który nie ma wykształcenia w temacie immunologii nie powinien takich wyborów podejmować. Szczepienia są potrzebne nam wszystkim. To nie jest wybór jednostki to jest odrzucanie gigantycznego postępu i wielkiego dobrodziejstwa i przez to narażanie życia i zdrowia nas wszystkich. Sama podejmuję wybory, od których zależy życie i zdrowie innych i jest to dla mnie nadal trudne, bo jest wiele zmiennych, tak więc nie wyobrażam sobie