Wpis z mikrobloga

Już ja z jedną sie spotkałem miesiąc temu. Czekałem na nią godzine w galerii. W sumie spoko sie pisało przez 2 dni. Przywitaliśmy sie, przytuliliśmy się podeszliśmy chyba 20 metrów a ona do mnie "Zimno jest, nie mam humoru zbytnio, uważam że te nasze spotkanie to zły pomysł, idź lepiej do domu" mówie do niej jakie zimno jest ciepło na plusie a ona "Idź do domu, cześć" i poszła. Ja do niej tylko "Aha dzięki" Czaicie to? Ja #!$%@?. Spotkanie trwało minute. A pisała że nie patrzy na wygląd heh. Nawet nie wiecie jak mi się przykro zrobiło... ;_;
#tinder #przegryw
  • 34
Kuurła a taki plan na to spotkanie miałem. Cały scenariusz napisany. Ale no każda chyba szuka księcia z bajki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ma wygląd do znajomości?
@Cerberon: no tak, ale chciałam być miła i tak szczerze napisałam, że czasem spotkanie jest złe, ale to nie przeszkadza w związaniu się z kimś. I że ma się nie przejmować następnym razem.
No z jednej strony przykre ale przynajmniej zachowała się porządnie i zakończyła spotkanie jak wiedziała, że nic i tak z tego nie będzie. Mało osób ma tyle jaj i pewności siebie. Znaczy, niektórzy jeszcze by powiedzieli dlaczego ale większość by ciągnęła niepotrzebnie spotkanie...


@smieszek321 jaja i pewność siebie to jest jak otwarcie mówisz co jest nie tak, a nie wykręcasz się zimnem jak ostatnia #!$%@? XD
@FitzRoy: co? xd w czasie przeszłym opisywałam, czyli wtedy był chłopakiem jeszcze. A "obecnego męża", czyli chlopak z historii jest obecnie mężem. Z czym ty masz problem?
@Sumiru: to jest to mityczne "wygląd nie ma znaczenia", o którym samiec tak często mówią, a jak tylko czad wyjdzie z za zakrętu to majtki same sapdają