Wpis z mikrobloga

mirki jakie badania krwi warto zrobić z którymi później mógłbym się udać do lekarza objawy: zmęczenie, całkowity brak koncentracji, niewyspanie mimo 10h+ snu na dobę, potrafię dosłownie zasnąć po 2 minutach czytania/oglądania czegoś co mnie średnio interesuje, TSH, testosteron, magnez? Drugie pytanie co warto zacząć brać może coś pomoże magnez, b6, EPA/DHA, bacopa? #medycyna #zdrowie dodam jeszcze #mikrokoksy #suplementy
  • 18
  • Odpowiedz
@scheele13: To spróbuj spać krócej np 6-7h i zadbaj o to aby spać codziennie w tych samych godzinach. Uwierz mi to daje dużo. Kiedyś pracowałem na nocki to czułem się jak Ty. Byłem zawsze zmęczony. Teraz śpię po 5-6 godzin ale kładę się zawsze między 22 a 23 i wstaje między 5 a 6. Jest mi o niebo lepiej.
  • Odpowiedz
@scheele13
Zrob OB, rozmaz, TSH, FT3, FT4, zelazo, ferrytyna, profil lipidowy, glukoza i insulina, kortyzol (orientacyjnie, bo jeden pomiar rano nic nie wnosi), jesli nie masz problemu z kasa to hormony (testosteron, estradiol, prolaktyna, progesteron). Kosztowne, ale moze sie przydac do korekty diety, wysilku etc.
  • Odpowiedz