Wpis z mikrobloga

80510 - 442 = 80068

Wyprawa "dookoła" Polski: dzień I (31.05.2018)

Czyli 20+ Krakowiaków i 10+ Warszawiaków


Wspaniała była to jazda nie zapomnę jej nigdy. Tłusta czterysetka na początek wyprawy z #krakow do #warszawa.

Nie będę się rozwodził jak sprawa wyglądała, bo wielu już relację napisało, więc mieliście okazję poczytać u innych kto gdzie i kiedy.

Cieszy mnie niezmiernie, że udało się zmobilizować ponad 20 osób z Krakowa i "okolic" oraz około 10 z Warszawy do wspólnej jazdy. Cieszy, że zdecydowana większość trasę tę ukończyła w całości. Większość nawet w dobrym zdrowiu i stylu.

Ja sam przez ponad 200km walczyłem z mdłościami na konkretnym poziomie, więc wspomnienia z drugiej połowy orbitują głównie wokół starań żeby komuś nie zrobić nowego wzoru na plecach w kształcie mocno nieregularnym. Na Centralnym w Warszawie o mało nie dołączyłem do żuli rzygających to rabatek. Obyło się bez większego faux pas, choć wymagało to kolosalnej ilości silnej woli. Poza tym jechało się rewelacyjnie. Mnóstwo rozmów, śmiechów i wszystkim należą się podziękowania, że chciało im się mi towarzyszyć. Szczególnie chłopakom, którzy dojechali z Tarnowa, Rzeszowa, Kielc i ogólnie daleko od Krk czy Wawy. Oraz @rdza i @theDOG za gościnę dla mnie i @Mortal84.

Za rok "tradycyjny" wypad do Warszawy będzie miał 500km, cobyście mogli poprawić swoje życiówki. A większość obecnych poprawiła też swoje w tym wypadzie.

Dla kronikarskiego obowiązku próba wpisania wszystkich obecnych Wykopków. Dzięki Wam i gratulacje wyników. Do zobaczenia za rok na 500km lub wcześniej jeżeli życie pozwoli.
@Cymerek @wspodnicynamtb @mihal34 @pe__pe @banan77 @kiwacz @libejro @Wilier @zukikiziu @Baczy @mosci_K @Mortal84, @makyo, @MordimerMadderdin @radoslaw-szalkowski @masash, @mikkeler, @oskar1100, @theDOG i @tytyrytek @negrobella @sosna119 @rdza @edicsson.

Jeżeli kogoś pominąłem to nie bijcie. Lub tylko trochę.

Strava

#100km #200km #300km #400km (nr 2) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
metaxy - 80510 - 442 = 80068

Wyprawa "dookoła" Polski: dzień I (31.05.2018)

 Czy...

źródło: comment_GMFVkdpSzByf9vGXvf3tpviNzg9EaaT1.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
trzeba pamiętać ze nie cena a zabawa się liczy

@radoslaw-szalkowski: @nairoht: cena nie liczy się dopiero od pewnego progu, dlatego tak z ciekawości pytam od jakiej kwoty zaczyna się rower, którym można kręcić dłuższe dystanse bez większego bólu, bo pewnie czymś do tysiaka, bądź rowerem krosowym, pewnie byłoby ciężko. Ale dzięki za info :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@simperium: 600 na plaskim a 600 z 7k przewyzszen to nie to samo, na plaskim to mysle ze poczatkujacy by spokojnie zrobil, kwestia psychiki.

@Stormweaver nie, nie zrobiłby. Solo początkujacy zrobi ze 300km solo nawet po płaskim. Nawet taka głupota jak zahartowanie dupy, żeby nie spłynęła krwią, trwa.
  • Odpowiedz