Wpis z mikrobloga

@worek_foliowy: jak mozna nie potrafic korzystac z androida, o #!$%@? ci chodzi xD wiesz wiekszosc osob nie ma potrzeby az takiej customizacji, mozliwosci wgrywania pierdyliarda romow tworzonych przez ekipe 15 latkow z xda, bo wsparcie dla urzadzenia skonczylo sie po roku od premiery xD Niektorzy kupuja telefon, wyciagaja z pudelka i tak chodzi sobie kilka lat bezproblemowo, jak to jest w przypadku Apple.
Niektorzy kupuja telefon, wyciagaja z pudelka i tak chodzi sobie kilka lat bezproblemowo, jak to jest w przypadku Apple.


@Aquafresz: A niektórzy uwielbiają się bawić z telefonem, customizować, wrzucać pierdyliard romów tworzonych przez ekipę utalentowanych 15-latków z xda i dlatego kupują Androida. Liczy się zastosowanie, oba systemy mają ciut inne, jak większość rzeczy wokół których toczy się sztucznie nakręcana wojenka.
@dolOfWK6KN: przez lata grzebałem w różnych Romach na różnych telefonach. Po latach doszedłem do wniosku ze już mam tego dość. Dość czekania minuty na przełączenie sie między fejsem a nawigacja kiedy jest najbardziej potrzebna. Dość super extra romow z dodatkowymi efektami lub bardziej rozszerzana kustomizacja z defektem typu „nie działa navi, głośnik, lub inna pierdoła” w oczekiwaniu na patcha który coś naprawi i przy okazji #!$%@? 2 inne rzeczy.
@maluuutki: A ja po prostu lubię w tym grzebać, takie moje hobby. Tyle że nie czekam aż ktoś napisze patcha, sam jestem devem. Kiedyś miałem z tego korzyści finansowe, dziś tylko radość z działających pomysłów. Aczkolwiek zdarza się, że i mi się nie chce, i wolę się zająć bardziej konstruktywnymi rzeczami. Może masz rację, że się z tego wyrasta.
@maluuutki: Mam znajomych z iPhone'ami, bawiłem się. To jest dobry system, nie przeczę, a najlepiej się sprawuje gdy masz w domu inne urządzenia z jabłkiem, które tworzą cały ekosystem. Przyznam, że akurat tego zazdroszczę apple'owcom, bo wręcz transparentne przejścia pomiędzy różnymi urządzeniami są świetne. Wszystko działa tak jak powinno. Może kiedyś, póki co fanboy andka motzno... :) Ale nie odbieram zasług Apple.