Wpis z mikrobloga

  • 2096
XD siedzę właśnie u fryzjera, gościu na oko 25 lat właśnie przyszedł obcinać się razem z matką, oczywiście matka instruowala panią fryzjer jak ma go obciąć XD, nie brakowało również komentarzy jaki to ten mój kawaler teraz przystojny. Może to ktoś z was ( ) przyznawać się murki.

#niewiemjaktootagowac ##!$%@? #stulejezprzypadku #stulejacontent
  • 143
@Versace_Python: my z różową różnie płacimy za zakupy, raz ja, raz ona. Czasem się zdarza, że idziemy na zakupy i zapłacę dajmy tę stówę, a później np. idziemy na jakąś kawę i ona płaci bo ja placiłem za zakupy. Ile razy słyszałem obgadywanie za plecami że jak to tak można, że kobieta płaci w kawiarni to nawet nie zliczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i nie jeden
@ravau

u mnie na wsi strzyżenie jest za 10zl, także ten...

To spora wieś musi być skoro ponad 120 łebków trzeba opitolić co miesiąc aby na sam ZUS było ( ͡º ͜ʖ͡º)
@maddict: jak mieszkałem w Anglii to zawsze jak przyszedł jakiś młody (coś właśnie ok. 25 lat) muzułmański kawaler to z ojcem, który stał nad nim i fryzjerowi mówił co ma robić. I to nie zdarzało się raz czy dwa tylko cały czas. Nie zgłębiałem tajników ich kultury, ale ciekaw jestem z czego to wynikało. Czy ojciec ma aż taką tam pozycję?

Ps. Nigdy nie widziałem u fryzjera muzułmańskiej kobiety.
Kiedyś miałem podobną historię, idę do fryzjera i nagle przychodzi jakaś Pani pod 50. Usiadłem na fotelu, fryzjerka mnie stryże a ta Pani cały czas do każdego zagaduje jakby szukała rozmowy, potem do fryzjerki i opowiada jak to jej syn rzucił studia, ma 32 lata i z nią mieszka, nawet dziewczyny nie ma. Trochę smutłem bo od razu tak samo pomyślałem że to ktoś z wykopu. ( ͡° ͜ʖ ͡
@maddict:
1) Dorośli ludzie (nie pełnoletni - dorośli) nie wstydzą się własnych rodziców.
2) Każdy czas spędzony z rodziną, którą dawno się nie widziało, jest cenny.
3) Nie wiem czy wiesz, ale 25% Polek i Polaków cierpi na zaburzenia psychiczne i ogromna większość z nich normalnie żyje i funkcjonuje. Trzeba być mentalnym gimbusem, żeby z tych ludzi się śmiać.

Wykop zszedł na psy. Jesteście głupsi od najgłupszej kozy.
eee tam, niby szmieszki heheszki ale op pisze, że mieszkają na jakiejś wiosce więc może, matka nie miała się gdzie podziać, słońce daje w dekiel mocno a autobus za godzinę.Dwa sklepy na całą wieś już pozwiedzane a fryzjerka jest jej koleżanką. Takie sytuacje, to smieszne są dla kogoś kto chce sobie ego ponabijać swoim kosztem...i nie ma w tym nic złego, sam tak sobie lubie zrobić dobrze xDDDDDDD Tylko jak pózniej wrzuca
@maddict: mój brat ma autyzm, do miasta chodzi z matką bo sam nie załatwi sprawy, do fryzjera też chodzą razem, żebyś widział ile razy ludzie mieli z tego #!$%@?ę

no nwm życie mnie nauczyło że kiedy ktoś się dziwnie zachowuje to można się co prawda uśmiechnąć, ale przydaje się też trochę zrozumienia

wiem jakie figle może płatać psychika i wiem że rzeczy w stylu fobia społeczna nie są tak zabawne jak
@maddict całkiem przypał, ale Ci faceci co przychodzą z kobietą i ona im wybiera fryz też są zabawni, ostatnio wchodzę do salonu i akurat jedną taka parkę spotkałem, myślę spoko czasem tak jest, a tu na odchodne druga taka akcja