Wpis z mikrobloga

Jacy niektórzy mięsożercy są żałośni xD Nie potrafię tego pojąć, ale gość z ŻarłokTV poszedł do wegańskiej knajpy, zjadł wegańskiego schabowego, którego ocenił na 9/10 i się nim mocno zachwycał, a w komentarzach co?

Wegetariaństwo, TFU!!

Pfu *pluje z pogardą na ekran telewizora

wegan < człowiek

Mięso mięso ludzie

Zostanę przy mięsku :)

Żarłok, chłopie, Ty jesteś niepoważny że takie paprochy jadasz.

aż się głodny zrobiłem i zamówiłem kebaba :D


Naprawdę ci ludzie nie potrafią przeżyć, że ktoś je danie bezmięsne? Co w tym takiego szokującego? Gdyby weganie komentowali tak każdy film, na którym ktoś konsumuję mięso to na wykopie kręciłaby się nieskończona karuzela obrażania wegetarian i wegan za terroryzm i obnoszenie się ze swoją dietą.


#wegetarianizm #weganizm #zarloktv #jedzenie
Clefairy - Jacy niektórzy mięsożercy są żałośni xD Nie potrafię tego pojąć, ale gość ...
  • 48
Naprawdę ci ludzie nie potrafią przeżyć, że ktoś je danie bezmięsne?


@Clefairy: nie nie potrafią. Nie jem mięsa od kilkunastu lat, nie zliczę ile #!$%@?, pogardy i #!$%@? się w dietę usłyszałem. Każda nowa praca, uczelnia, grupa - prędzej czy później wychodzi, że nie jesz mięsa i zaczyna się festiwal #!$%@?. Najlepsze jest to, że nawet unikając dyskusji, siedząc cicho podczas #!$%@? tofu i tak za plecami usłyszysz, że obnosisz się
@webdruid: Znam Twój ból aż za dobrze. U mnie to też naście lat. Tak sobie postanowiłam za gówniarza i tak mi zostało. Problemy miałam straszne, największe z dalszą rodziną. Każde święta to była katorga, bo CIOCIA ZROBIŁA TAKĄ DOBRĄ RYBKĘ, NIE RÓB CIOCI PRZYKROŚCI. TAM W TEJ WĘDLINIE TO PRAWIE NIE MA MIĘSA. JEDZ, BO WYDZIWIASZ, GŁUPIE DZIECKO, JESZCZE CI SIĘ ZMIENI. HEHE ONA TYLKO PIEROGI JE. W sumie nadal nie
ułomnym, aby nie rozumieć, że nazwa WEGAŃSKI schabowy jest używana aby zobrazować jak dana potrawa smakuje i co imituje. Tak samo jak herbata owocowa, kawa zbożowa czy nawet schabowy z kurczaka.


@Clefairy: ja mam w sumie w dupie co kto je, ale jak se posmaruje chleb smalcem ze skwarkami to moge powiedziec ze jem kanapke z hummusem?
@Clefairy: Bo jak moze byc #!$%@? schabowy wegetarianski? Kurczak wegetarianski tez jest? Kiedys z wegusami problemu nie bylo, ale teraz non stop sie #!$%@? ze swoim zarciem I non stop probuja narzucac swoje zdanie innym. Raczej o to chodzi

Chociaz mi to zwisa I tak
@Clefairy: tak z ciekawosci powiedz mi- te kotlety weganskie to faktycznie przypominaja mieso w smaku? Bo z wygladu moze tak a jak w smaku? Bo ja na przyklad jak pije kawe zbozowa to od razu czuje jakbym pil kakao.
Schabowy bez schabu to jak łódź bez kadłuba XD
Od jedzenia trawy już wam się w głowach #!$%@?. Nazywajcie to zgodnie z prawdą czyli jakiś placek czy #!$%@? wie co to tam jest
@Clefairy: spojler cię pogrąża skoro sam przyznałeś, że wegańska papuryda to IMITACJA prawdziwego jezdnia ;)
@hirud: zamiennik zawsze pozostanie zamiennikiem a nie oryginałem. Przykro mi. Wcale nie. ;)
@memento_mori: mi też nie przeszkadzają. Po prostu się z nich śmieje. I z tego udawania, że jedzą coś dobrego