Wpis z mikrobloga

@Thorkill: > 3. Bułgaria UE w UE o 2007
4. Rumunia UE w UE o 2007

@emenems: Wow. Dwa kraje znalazłeś. Rumunia ma tańsze PB95 o 6 groszy, a Bułgaria o 26 groszy.
A teraz przeczytaj sobie jeszcze raz pasek w TVP który cie tak zbulwersował i wskaż gdzie
  • Odpowiedz
Jakoś jeszcze niedawno paliwo było po 4 coś i dało się. A #!$%@? jakieś opłaty kolejne paliwowe i ceny zaczynają być chore.


@Sawo: No widzisz, pojęcia nie masz o sprawie ale sie zabierasz za dyskusje. Ty jesteś ofiarą propagandy, tyle ze drugiej strony
  • Odpowiedz
Przecież ten twój komentarz to jest twoja kompletna kompromitacja.


@Thorkill: No ludzie jakoś uważają inaczej z tego co zauważyłem po plusach. Ale oni jak widać zrozumieli o co tutaj chodzi i nie czują przemożnej potrzeby aby użyć zmanipulowanego kontekstu przeciwko mnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
że jesteś PiSowską szczekaczką na pewno.


@Khaine: No i wyszło jak zwykle na moje. Bicie piany i argumenty ad personam tak się kończy każda próba dyskusji z tobą. Także dzięki, bij tu pianę z resztą tych twoich kumpli. W końcu wam za to płacą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paul_Proteus: ale co mnie obchodzi że Niemiec ma droższa benzynę? Usługi też ma droższe, produkty zwykle w cenach podobnych. Tylko Niemiec też średnio zarabia dużo więcej. Bronisz samego paska czy ogólnie wysokiej ceny benzyny bo już nie wiem.
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: Wracając do twojego postu o niemożności obniżenia cen paliw pokusiłem się o obliczenia.

Cena paliwa zawiera 23% podatek vat, z którego jak wiadomo wpływy rosną wraz ze wzrostem ceny paliwa. Tak więc biorąc pod uwagę, że w ostatnim roku SAM orlen sprzedał 10 mld litrów paliwa to zwiększając cenę z 4 zł do 5 zł wpływy z podatku VAT do budżetu wzrosną o około 2,3mld zł zakładając, że sprzedaż
PaprykarzXL - @Paul_Proteus: Wracając do twojego postu o niemożności obniżenia cen pa...

źródło: comment_FMCNAwLgxYaKc9pGq1TXkNTSjZxmqQXb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No widzę, że nie stosujesz takiej taktyki wcale co drugi komentarz.


@Khaine: To było zwykłe stwierdzenie faktu. Ten gość to patol który jak sam się przyznał, bierze codziennie psychotropy. A w przerwach trolluje tutaj i udaje że gdzieś pracuje na kopalni.
  • Odpowiedz
Ten gość to patol który jak sam się przyznał bierze codziennie psychotropy.


@Thorkill: I co z tego? Mój różowy też bierze psychotropy na uspokojenie stanów stresowych, obecnie z nich schodzi, bo zaburzenie wywołane długotrwałym stresem już się uspokoiło. Myślisz, że tylko nieuleczalne świry biorą psychotropy? Pewnie sam byś jakieś dostał od psychiatry jakbyś się wybrał.

A w przerwach trolluje tutaj i udaje że gdzieś pracuje na kopalni.


No cóż, jak
  • Odpowiedz
nie wydaje mi się aby sam był górnikiem.


@Khaine: No i widzisz nic nie wiesz, o niczym nie masz pojęcia ale do bicia piany i obrażania innych pierwszy. Ten troll wielokrotnie twierdził że jest górnikiem. Nawet tutaj wyżej o tym napisał. dokładnie 8 postów wyzej. EOT
  • Odpowiedz
Nawet tutaj wyżej o tym napisał. dokładnie 8 postów wyzej.


@Thorkill: Nooo jak dla mnie ten komentarz ma wydźwięk ironiczny i trzeba go traktować z przymrużeniem oka... Nie masz czasem Aspergera czy coś?
  • Odpowiedz
LPG w tej samej cenie


@Blizz4rd: No bo Iran gazu jeszcze nie wydobywa w dużych ilościach.

podatek nie obejmował gazu?


Żadnego nowego podatku nikt nie wprowadził i co najmniej do stycznia przyszłego roku nie wprowadzi.
  • Odpowiedz
Bronisz samego paska czy ogólnie wysokiej ceny benzyny bo już nie wiem.


@Unik4t:

Kręcicie gównoburzę, jakoby łgali na pasku, co nie jest prawdą. Mamy jedną z najtańszych (nie najtańszą, jak napisałem wcześniej - biję się w pierś) cen Pb i ON w UE. W kwestii prawdziwości informacji na pasku nie zmienia to nic. Na tle Europy wyglądamy bardzo dobrze. Wynika to oczywiście z kosztów pracy, ale również z nowoczesnej infrastruktury
  • Odpowiedz