Wpis z mikrobloga

Co ja czytam ( _) Jednak to prawda, że wszystkie stronnictwa polityczne w Polsce niczym się od siebie nie różnią. Jak dobrze mieszkać w cywilizowanym kraju xD


@Aedemkun: Nie jestem w żadnym stronnictwie. To PiS najgłośniej wrzeszczał jak za PO ceny paliw z powodu światowej koniunktury były tak wysokie. Ja po prostu chcę aby ponieśli konsekwencje swojej retoryki i żeby wobec nich nikogo nie obchodziło jakie są
  • Odpowiedz
o PiS najgłośniej wrzeszczał jak za PO ceny paliw z powodu światowej koniunktury były tak wysokie


@Khaine: Oczywiście całkiem przypadkiem nie wspomniałeś że PO za swoich rządów podnosiło akcyzę na paliwa
  • Odpowiedz
Tak, kręcicie gunwoburze, bo nienawidzicie pisu i Kaczora.


@Paul_Proteus: Przecież połowa nicków wypowiadających się w tym temacie przeciwko tobie to doskonale znane z tagu polityka partyjne peowskie trolle. Ci ludzie mają płacone za siedzenie tutaj dzień w dzień i uprawienie tej tandetnej propagandy. Który normalny człowiek ma czas siedzieć dzień w dzień i robić codziennie po 50-60 komentarzy i wpisów? Wszystkie o tym jaki rząd Pis jest fatalny a jakie
  • Odpowiedz
  • 0
@ediz4 ale PiS wcale nowej opłaty nie chce przecież wprowadzić bo jest za tanio. Tylko tym razem wzrost cen był szybszy i pewnie się z tego wycofają, bo im się hajs zgodzi.
  • Odpowiedz
Dziękuję za info!


@Paul_Proteus: Dzisiaj środa więc standardowo zebrali się poza wykopem i będą rozrzucać po całym mikro tą propagande dla debili. A popołudniu i wieczorem wykopią z płomeniem za pomocą mikrolist jakieś tam bzdury z GW i Oko press na główną. Robią to co każdą środę na wykopie. Pewnie jakieś wytyczne partyjne.
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: nie daj się zmanipulować, bo widzę że łykasz aż miło. Dlatego nie warto mieć polityki na czarnej, bo potem nie wiesz co się dzieje i partyjne trolle na tym żerują. No chyba że sam jesteś PiSowskim trollem, co by się niejako zgadzało to wtedy wszystko się zgadza.
  • Odpowiedz
a czemu masz na swoim profilu tylko jazdę po opozycji?

@Khaine: Nie kłam. Przecież wystarczy zerknąć głębiej żeby zobaczyć że udzielam także w innych tematach np. kryptowaluty, forex czy wojsko. A na tagu polityka od czasu do czas w przerwie w pracy, próbuje obalać wasze oczywiste neuropkowe kłamstwa albo kwestię rozdmuchiwane tak jak kwestie podatku pcc w kryptowalutach. Kłóciłeś się o to ze mną, no i kto miał racje?

czy
  • Odpowiedz
czy ty na pewno jesteś pełnosprawny umysłowo?


@Paul_Proteus: I to jak. Ja po prostu żądam od PiSu konsekwencji. Nie zauważyłeś tego nadal do tej pory? Czemu PiS nie obniży tej akcyzy skoro tak ryczał, że za PO jest za wysoka? I jeszcze w dodatku chcieli dowalić kolejną opłatę? xD Nie wolno ich bronić w tej sytuacji, bo to tylko ich utwierdzi, że hipokryzja jest doskonałą metodą prowadzenia polityki. Niech płacą za swoje hasełka i szczekanie z pozycji opozycji. I nie bronię tutaj oczywiście PO bo to też była kupa gówna, ale DOMAGAM SIĘ aby PiS wywiązał się ze swoich górnolotnych hasełek. Bo przecież tacy byli "odważni" do obniżania podatków jak byli w opozycji i "biedni nic nie mogli, bo PO złodzieje nie pozwolo".
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus:

O tutaj masz taktykę PiSowskich trolli:

Dyskusja z tym osobnikiem jest bezcelowa. Zero RIGCZ-u, zero jakichkolwiek logicznych argumentów, tylko bicie
  • Odpowiedz
@Thorkill: Jak bym zarabiał tyle, co większość Europy, to mogę płacić tyle, co większość Europy.
Ale nie o to chodzi. Jakoś jeszcze niedawno paliwo było po 4 coś i dało się. A #!$%@? jakieś opłaty kolejne paliwowe i ceny zaczynają być chore. A TVP zamiast powiedzieć coś z sensem, to TYLKO I WYŁĄCZNIE obrona rządu, wymówki, usprawiedliwienia. Tam nie uświadczysz ani jednego złego słowa na pis, choćby ten srał ludziom
  • Odpowiedz