Wpis z mikrobloga

@stjimmy:

miej pretensje do Jarosława Kaczyńskiego i jego wyliczeń i twierdzeń a nie do mnie.


Niestety, należysz do tych, co to nawet jak się potkną wchodząc do kuchni to się pewnie mają pretensje do Jarosława
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: Ale tu już nawet nie chodzi o to czyja wina jest to, że podrożało paliwo - tu chodzi o kompletny brak rigczu w postaci takich pasków informacyjnych. Że mamy się cieszyć bo jest #!$%@? ale stabilnie? Że dzięki "optymalizacji kosztów" polegającej na ruchaniu w dupe pracowników na pensji mamy najtańsze paliwo w ue? XD Super, szkoda tylko, że nadal jesteśmy na szarym końcu w ue w litrach paliwa na
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus:
Prezes PiS Jarosław Kaczyński domaga się od premiera Donalda Tuska obniżenia akcyzy na paliwa. "Domagam się od Donalda Tuska, żeby to uczynił" - podkreślił Kaczyński.

Podczas konferencji na stoliku obok Kaczyńskiego umieszczono kanister na paliwo. Znalazła się na nim informacja, że podatki stanowią 2,64 zł ceny paliwa.

"Tę akcyzę można po prostu obniżyć. Jeżeli się ją obniży, to spadnie także cena
  • Odpowiedz
ja #!$%@?... To dlatego wczoraj tankowałem za 5,15 zł/l. No okazja.


@Unik4t:

przecież na tym pasku nikt nie twierdzi, że okazja i że tanio. Napisali, że najtaniej w UE i to akurat łatwa do weryfikacji prawda.
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: O cholera, przysiągłbym, że jak tankowałem w grudniu to diesel kosztował mniej niż teraz :O

Swoją drogą przeraża mnie wizja płacenia za litr 5+zł, kiedy rok, dwa czy trzy lata temu lałem za mniej niż 4zł/litr w okresie letnim. Trzeba będzie mniej jeździć albo kupić coś z mniejszym silnikiem.
  • Odpowiedz
O cholera, przysiągłbym, że jak tankowałem w grudniu to diesel kosztował mniej niż teraz :O

Swoją drogą przeraża mnie wizja płacenia za litr 5+zł, kiedy rok, dwa czy trzy lata temu lałem za mniej niż 4zł/litr w okresie letnim. Trzeba będzie mniej jeździć albo kupić coś z mniejszym silnikiem.


@szdunek:

W 2012 roku tankowaliśmy za ponad 6zł. Czego to Twoim zdaniem dowodzi? Gdzie ktokolwiek twierdzi, że paliwo nie zdrożało od
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: nawiązywałem do screena, który wrzuciłeś z info o dieslu 6,06/l...

Idąc tym tokiem myślenia możemy się licytować sprawdzając ceny wstecz, a nie o to mi chodziło...
  • Odpowiedz